Dragman-MyCar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca tot ai facut lumina la extrem, macar baga lumina si la picioare in fata, in spate si la motor.

    Felinar.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Multumim lui Dragman!!! Ca la Oscar!!!

      Comment


      • frumoasa discoteca))
        AdY_JmL_2015

        Comment


        • asa si trebuie sa lumineze intrun logan ca la Las Vegas! decat lumina aia palida mi misto cu asta, super!
          noroc cu Conasul Dragman le face la meserie si are mare arta!
          lipsa text

          Comment


          • Multumesc pentru aprecieri!atasez si aici cateva poze cu un bord la care am facut ceva inedit si de efect-acele se aprind o data cu displayul atunci cand pui contactul
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • tare tare !! mereu ai facut cate ceva inedit ..bravoo ..meserie de om !!! ca la premiile OSCAR
              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
              Simply Stance

              Comment


              • mamaa....da puternice sunt ledurile din plansa de bord..! ce faci seara stai cu ochelarii de soare pe nas?))
                My turbo lag, give your MPI, a chance

                Comment


                • pai ce sa faci pui un potentiometru pe toata plansa de bord, ca la fratii de la vw si ai rezolvat treaba! ! ! Oricum esti senzatie dragose cu ideiile tale ! ! ! Bravo ! ! !
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • frate ce de lumina in masina

                    se topeste volanu daca o lasi mai mult aprinsa. foarte tare DragMan

                    o sa pun si eu poza cu modificarile facute la mine ;)
                    Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                    Comment


                    • belea luminile in interior...

                      nu vreau sa fiu carcotas... dar nu esti singurul :P
                      Attached Files
                      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                      Comment


                      • oricum aliene, Drag poate sa faca zeci de combinatii, vi-l recomand!
                        si nu uita, ca e si schimbator de maciuci
                        lipsa text

                        Comment


                        • nu ii contest abilitatie ;))...
                          era doar fapt divers faza cu acele Dragman sper ca nu te-ai simtit ofensat :P...
                          "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                          Comment


                          • Lumina nu e asa de puternica...cand invatam oare ca poza e poza si realitatea e realitate...cat despre idee banuiam ca nu sunt primul si singurul care a facut asa ceva...era si culmea ...doar ca nu prea am vazut pana acum la nimeni si nici nu am facut la nimeni.Am fost sceptic la inceput dar m-am bucurat ca a iesit...ganditi-va totusi ca e spatiu f mic acolo si avem led pt ac la pozitii,led pentru ac pe contact,traseele...deci...greu de inghesuit toate...
                            Si acum poze cu o lucrare costisitoare la Octavia unui amic-arcuri Eibach-MULTUMESC DACIA SHOP,discuri,placute,amortizoare,kit flanse,sprayuri tehnice-MULTUMESC DACIA SHOP
                            Poze cu e a dupa operatiune nu am..a coborat 3 cm,masurata de mine...
                            Attached Files
                            Last edited by Dragman; 24 January 2011, 19:17.
                            sigpic

                            Comment


                            • Dragman pune si leduri,pune si arcuri,monteaza,demonteaza...e tare omuletzu asta ...bravooo !! (leduri sub masina pune gen proiectoare ca si cum ar pluti masina ..asa un alb neon.. D)
                              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                              Simply Stance

                              Comment


                              • Ba da tu chiar te-ai dilit?stai naibi ca te iau astia in serios...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google