MCV-ul Meu 1.6 16 V

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MCV-ul Meu 1.6 16 V

    m-am gandit sa postez si eu niste poze cu masina pentru ca sunt nou pe forum si sunt nou si printre cei cu permis)
    este un mcv alb 1.6 16v laureate,105 cai,5 locuri.....
    am achizitionat cate ceva la el:bull-bar,cotiera originala logan,un jvc 4x50w,pe fata am schimbat boxe am pus 2x sony xplod de 80w,paravanturi...si o scrumiera mai fitzoasa;))....si am comandat niste leduri albastre pe fata o sa ajunga cam peste 2 zile....poze am vreo cateva o sa mai revin cu poze si dupa ce vin ledurile
    Attached Files

  • #2
    Bun venit pe forum...
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #3
      Bine ai venit pe forum si sa ai grija de masina! Spor la modificari si sa stii ca ai de unde sa te inspiri de pe forum de la useri care au facut deja modificari cu gust! Sa nu dai in kici!
      Stima!
      sigpic

      Comment


      • #4
        sal, bine ai venit printre noi posesorii de logane. sa stapanesti sanatos masina, si o multime de km fara evenimete. o alegere foarte buna in ceea ce priveste motorul.
        ONLY GOD CAN JUDGE ME
        http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

        Comment


        • #5
          Sal am si eu o intrebare : care e mai sprintena,adica care se infinge mai bine de ex in depasiri, a ta sau "dci" cu "i" rosu, ala de 85cp?Arata bine cu bullbar-il ala in fata, numai bineee!!!!
          Tinc fest !!

          Comment


          • #6
            Deci e logic ca benzina se infinge mai bine ca motorina, mai ales in depasire ,plus ca 105 cai sunt mai multi decat 85 de cai asa ca .....
            sigpic

            Comment


            • #7
              sal...
              bine ai venit printre noi!
              Faina masina, spor la tunareala, dar, daca imi permiti o parere personala, renunta la bull barul acela!
              niste geamuri ionizate...etc...dar in functie de banuti!
              Bafta si succes in ceea ce vrei sa faci!
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • #8
                Sibiene, nu ionizate ca par tiganite (parerea mea).

                Mai degraba pui folie decat sa pui ionizate.


                Poate iti vad masina astazi

                Bun venit pe forum. Ai grija de masina ;)
                sigpic

                Comment


                • #9
                  so stapanesti sanatos , da deja husa de volan cu stickeru de pe spate pe mine ma shocheaza...

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    va multumesc la toti pentru primire si pentru parerea sincera pentru masina...o sa tin cont de sfaturile voastre dar tot dupa placul meu o sa fac.....)
                    am pus deja folie pe masina la niste baieti de treaba de la un garaj in braila pe imparatu traian...pe spate am pus 95% si pe fata 30% si un parasolar....pus tot de ei....am montat si ledurile de pozitie se vad super...multumesc lui soran
                    pozele o sa le pun cand le scot

                    Comment


                    • #11
                      in primul rand bine ai venit printre noi! imi place cum a iesim masina cu folie! dar daca am inteles eu bine, pe pozitii ti-ai pus leduri albastre? sfatul meu este sa renunti...poate la urmatoarea intalnire vom sta mai mult de vorba. ai lipit siglele?

                      Comment


                      • #12
                        salut.bine ai venit si multi km fara incidente.cand ne vedem poate facem o liniuta sa ii spunem lui Kalimera care e mai sprintena "dci" cu "i" rosu (adik a mea) sau 1.6 16v(adik a ta).numai bine

                        Comment


                        • #13
                          eu zic ca face 1,6 16 v daca stie sai dea tio iei calumea...e diferenta mare...numai bine.
                          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • #14
                            pai din cate stiu 85<105 deci o sa castige 1.6 16v nu conteaza ca DCi`u are 200 Nm daca DCi`u e reampat atunci o sa fie alta treaba

                            Comment


                            • #15
                              Sorin, daca o remapezi, tu castigi, dar daca nu, e mai puturoasa a ta decat 16v.

                              Vyo, de ce nu ai venit la intalnire?
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google