MCV-ul Meu 1.6 16 V

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    nu am avut masina disponibila..........nici eu, nici el.


    Si el a fost si la un majorat pana dimineatza)).........chiar mi-a parut rau k nu am ajuns:|
    Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
    -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
    Silent Coat.

    Comment


    • #17
      sunt constient ca 105 face 85 dar asa pentru distractie...merita sa incercam...

      Comment


      • #18
        mimi nu renunt la ledurile albastre kit k risc sa imi iau amenda sau puncte k imi plac cum se vad....am lipit siglele ti-am zis
        iamaghi-am fost vineri seara la un majorat si m-am dat la glume si la baut pana pe la 6 ) si numai bun de condus nu mai eram eu...care m-am trezit la 1) imi pare rau k nu am venit.....
        sorin abia astept sa rad de tine la o liniutza)

        care vreti sa vedeti poze cu folia am postat la mcv-isti:P
        Last edited by vyoangel; 14 September 2009, 22:20. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #19
          Cel mai important este sa-ti placa tie, asa ca pune tot ce-i mai frumos pe ea, dar pe langa puncte amenda, puncte penalizare mai se retine si certificatul de inmatriculare asa ca ai grija!

          Comment


          • #20
            am avut si eu leduri albastre pe pozitie si nu am avut treaba cu politia, dar le-am dat jos.
            lasa mah...radeti voi de mine...

            Comment


            • #21
              Vyo, pune omule poze aici... Sa vedem si noi cum arata 'sufrageria'.

              Lasa mai sorine, ce mare lucru, o remapare si ramane benzinara in urma ta
              sigpic

              Comment


              • #22
                nu stiu eu unul nu sunt de acord cu remaparea asta...nu stiu cat de sigur pot sa fiu eu ca nu strica cu nimic motorul...cel mai bine e sa o las asa cum a fost facuta ea din fabrica si sa nu umblu prea mult la motor ca aia nu de prosti au pus akolo o limita la computerul ala....:|
                ia iamagi priveste...dar eu cred k am facut-o mai mult dormitor in spate decat sufragerie)
                Attached Files

                Comment


                • #23
                  poti sa umbli linistit la motor eu am remapare de 4 ani si nu are nimik...bafta.
                  sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • #24
                    Da, fiecare din noi a zis asa despre remapare. Dar marius a fost mai curajos si a fugit la galati sa si-o faca el primul


                    Arata foarte bine, si din fata si din spate. Ti-a iesit contrastul acolo... Mai ai de facut imbunatatiri la ea ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      poate am sa-ti urmez sfatul iamagi dar asta dupa garantie si dupa ce vad cum se comporta un dci de 85 dupa remapare.sa nu-mi para rau dupa aceea

                      Comment


                      • #26
                        mai am de pus un kit si jante....dar asta nu stiu cand)....momentan am bagat 4000 euro in centrala....)...si vrem sa mai luam o dubitza pt marfa....asa ca mai prost cu banii:|:|

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google