PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu .. nici duminica asta .. dar o sa vin cu Megane`ul ..

    Comment


    • Mihaita...da bandourile de pe usi de ce nu le-ai dat jos sa vezi ce e si pe sub ele?Ca vad ca ai remediat urmele vechi de rugina/indoituri.?
      Fa treaba sa iasa bine...ca nu o faci mereu.
      sigpic

      Comment


      • Da .. ai dreptate .. o sa ma duc maine sa vopsesc cu vopsitorul .. multumesc de sfat

        Comment


        • dar de ce nu scoti definitiv bandourile ?
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • Sincer sa fiu m-a batut gandul , dar pur si simplu nu am avut curajul sa o fac si pe asta ..
            Poate la anul ..
            Last edited by MihaitzaMCV; 18 February 2011, 22:25.

            Comment


            • Salut in ce stagiu se afla masina??mai este mult de lucrat la ea abea astept sa o scoti sa vad poze Stai linistit sunt sigur ca o sa iasa super

              Comment


              • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                .. azi am scos si toate siglele de pe usile spate si o sa las totul clean ..
                de mult am curiozitatea sa vad cum arata usile din spate clean la un MCV...scoti doar siglele sau si plasticul ala negru?

                Comment


                • @Motzy13 - in cateva zile o scot .. si mersi pt vorbele de bine
                  @XSorynX - doar siglele o sa le scot .. plasticul negru o sa il vopsesc in culoarea caroseriei

                  Comment


                  • am stat si m-am gandit mai bine si nu cred ca se poate ca in plasticul ala este integrat manerul de deschidere a usii...complicata treaba...oricum asteptam rezultate sa vedem cum arata.numai bine

                    Comment


                    • Mihai arcurile le-ai luat ?

                      Comment


                      • Da .. sunt deja montate pe masina .. din punctul meu de vedere se vede super .. astept sa vedem cand o sa fie echipata cu barile cum da .. si sa o testez la drum sa vedem daca se cunoaste diferenta ..

                        Comment


                        • Mihaita bafta la vopsit a iesit bn pragu so vedem live

                          Mihaita usa e de berlina cum o sa potrivesti bandou ?
                          Last edited by sli_waz; 19 February 2011, 20:51. Reason: Automerged Doublepost
                          vopsitorie preturi bune

                          Comment


                          • e imposibil sa nu se simta diferenta

                            Comment


                            • Si eu cred acelasi lucru .. dar incerc sa imi tin entuziasmul in frau pana cand o sa am masina gata .. ca daca ma entuziazmez prea mult ma ia dorul de ea .. si trebuie sa mai am putin rabdare

                              Comment


                              • Cred si sper ca e primul MCV cu clean pe usile spate .. apropo .. si bara fata e clean .. nu mai are nici o emblema ..
                                Maine seara sper sa revin cu primele poze cu noua culoare a masinii
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google