PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce frumoasa e ..iti doresc numai bine si sa ai grija de ea!!
    tot respectul!!

    Comment


    • Super culoare, ai facut o alegere buna!

      Ai montat arcurile?
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • @CataFOF - multumesc pt apreciere .. ma bucur mult ca iti place .. chiar ma bucur ..
        @Wan - ce sa mai zic .. multumesc
        @Niki_B - mersi mult .. nu am dormit cateva nopti inainte sa o vopseasca , dar acum o sa dorm linistit cand vad ca va place .. arcurile sunt montate .. dar nu prea am facut poze din profil .. arcurile sunt H&R .. si abia astept ziua de maine sa le probez un pic
        Last edited by MihaitzaMCV; 25 February 2011, 21:26.

        Comment


        • nimic spectaculos, parca e o masina normala de prin Bucuresti... deci arata foarte bine
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Originally posted by FANE_CLK View Post

            Nu o poti lasa fara bandouri ?? se vad gaurelele ??
            Se vad si gaurile si aceale oduleuri de pe usi...deci tot cu bandouri da bine...

            Mihaita...daca tot ai farurile fumurii...joaca-te si cu lucasurile putin...ca is prea albe.Parera mea.
            O iesit fain...ne vedem la Brasov.
            Lasa vopseaua sa se usuce cum trebuie si pe urma spal-o.
            sigpic

            Comment


            • Foarte bine a iesit...nu ma asteptam sa iasa asa de bine dupa cum a fost bubuita.Mai pune poze dupa ce o scoti.
              http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

              Comment


              • nenea....ce sa mai zic...decat felicitari a iesit bestial
                tare curios sunt sa o vad live

                Comment


                • @crististreulea - "deci arata foarte bine " .. atata vroiam sa aud de la tine
                  @valeriuciprian - mersi mersi .. o sa iau in considerare si cat de curand o s-o fac si pe asta
                  @Mariusrs - nici eu nu credeam .. dar in sfarsit dupa o luna o sa dorm si eu linistit .. multumesc de apreciere
                  @Mishu - mersi .. saptamana viitoare o vezi
                  Last edited by MihaitzaMCV; 25 February 2011, 21:56.

                  Comment


                  • auzi, da' o suspensie sport nu crezi ca ar da foarte bine?
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • @Crististreulea - ba esti bagabont .. am montat deja arcuri H&R .. de ce te-am intrebat daca sa repoztionez buscele sau nu

                      Comment


                      • mihaita nu am cuvinte
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • vorba lui waz....nu am cuvinte....nu ma asteptam sa iasa atat de bine...felicitari!!!

                          Comment


                          • @sli_waz - in sfarsit .. glumeam .. mersi liviule .. ne vedem duminica
                            @60CRY - mersi Cristi .. ce sa mai zic ..

                            Iar ca o mica prezentare ce modificari am adus masinii :

                            1.Bara fata clean
                            2.Bara spate mofificata intr-un mod unic , zic eu
                            3.Capota cu bad-boy look
                            4.Usile spate facut clean
                            5.Faruri Streetstorm + xenon
                            6.Arcuri sport H&R
                            7.Dicuri frana + etrieri VAN
                            8.Masina vopsita integral .. culoarea fiind Rosso Alfa

                            O sa urmeze , sper , cat de curand nijte jante pe 16 .. cu buza si cromate

                            P.S. : Pt tot ce s-a facut la masina vreau sa multumesc pt fibra celor de la Custom Garage Bucuresti , iar pt vopsitorie si mecanica celor de la Safety Motors !

                            Comment


                            • pai ase ma, trebe omu sa scoata cu forta informatiile de la tine
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Vroiam sa o prezint "oficial" in momentul cand veneam si eu cu niste poze serioase .. nu cu astea facute in service .. dar uite .. ti-am facut "catarul"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google