PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Valeriu - Da .. manerul acela a fost vopsit pe usa .. si da cred ca a fost dat cu primer .. oricum celelalte manere au fost date cu ceva (probabil primer) , bagate la cuptor .. uscate .. scoase si maine o sa le vopseasca si pe ele .
    De vopsitori sunt destul de multumit .. si-au dat interesul sa iasa treaba buna . Plus ca le-am dat spaga vreo 400 ron pana cum .
    @Thejock3r - un singur maner a fost vopsit pe masina .. sincer nici eu nu stiu de ce a facut asa .. usile au fost vopsite inainte sa ajung eu la service .. dar nu stau acum sa ma cert cu oamenii pt asta .. per total sunt multumit de ei . aham .. ma bucur ca iti place
    Last edited by MihaitzaMCV; 22 February 2011, 20:48.

    Comment


    • haI CU MCV PE STAZI FRUMOS A IESIT ABIA ASTEPT S-O VAD
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • am inteles! atunci..e bine si hai cu ea vopsita cand o ajunge si a mea in cabina....
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • frumoasa culoare e mai aprinsa parca ...abia asteptam sa o vedem pe viu man
          sigpicLogan-Club-Ploiesti

          Comment


          • bestiala culoarea !

            Comment


            • @Thejock3r - inca un pic de rabdare Cosmine .. si cand o s-o termini o sa vezi ca s-a meritat asteptarea
              @Bidepa - duminica la Sala Sporturilor
              @Mishu - mersi .. crede-ma ca sunt extaziat

              Sper ca vineri sau sambata sa o scot din service ..

              Comment


              • a meritat asteptarea sincer...e bestiala bestiala

                Comment


                • hai domnu cu pozele, ca mor de curiozitate, si alta nu..... ma bucur ca esti ok si ca ai reusit sa o repari... cand vin la Ploiesti o udam, ca o sa fie ca noua
                  sigpic
                  Logan 1.4 Dynamic Blue

                  Comment


                  • O udam Liviule .. sa ma anunti cand vii pe la noi .. maine o sa pun poze cu masina .. si pana sambata sper sa o echipez ..

                    Comment


                    • Poze noi .. din pacate cam putine .. dar azi i-am pus toate usile .. capota .. geamurile spate .. mai am maine sa pun barile fata-spate si barrile longitudinale .. mie imi place mult cum a iesit .. din pacate mai am vazut niste praf pe ea .. dar cei de acolo mi-au zis ca peste o luna trebuie sa ma duc sa imi dea polish de luciu si atunci o sa iasa toate imperfectiunile .. per total sunt foarte multutmit ..
                      P.S. : Si ca sa fac si eu o aroganta am facut o poza cu noul meu motor
                      Attached Files

                      Comment


                      • foarte frumoasa culoarea...pune poze si cu usile de la portbagaj sa vedem cum arata.

                        foarte frumoasa culoarea...pune poze si cu usile de la portbagaj sa vedem cum arata.
                        Last edited by XSorynX; 23 February 2011, 20:08. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • si cu barileeeeeeee!!!!
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • La bara spate ai modificat ceva?
                            sigpic

                            Comment


                            • Pana maine sper sa fie gata si barile ..

                              Imi pare rau de calitatea pozelor .. ma uit la ele si nu pare asa frumoasa culoarea .. mie mi-a placut cand am avzut-o .. sper maine sa fac mai multe si sa fie mai frumoase ..
                              Last edited by MihaitzaMCV; 23 February 2011, 20:49. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • fAINA CE CULOARE E ROSU RUBIN
                                vopsitorie preturi bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google