PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pare rau de incident...pana la urma ai colantat stalpii

    tu ce culori ai prefera ?

    Comment


    • Da .. folie de carbon .. la care o sa renunt dupa nici 2 luni .. as vrea ceva spre mov sau rosu inchis .. ceva mai diferit ..

      Comment


      • Imi pare rau pentru incident totusi ar merge sa vopsesti si manerele in culoarea masinii iar spatele facut clean.Acum faci cum vrei,e doar o idee.Bafta.
        sigpic
        https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
        http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

        Comment


        • Nasol incident. Azi am fost si eu pe DN1, si nu am vazut nimic. In ce zona s-a intamplat. Imi pare rau pentru patanie. Oricum fieru-i fier, se indreapta. Omu' insa mai greu, sau deloc. Asa ca traiasca CASCO.

          Comment


          • Primele modificari facute azi .. bad-boy look .. facut la cei de la Custom Garage Bucuresti .. very happy ! Prelungirea am facut-o pe masina unui prieten , a nea fiind in service ..
            Maine o sa duc barile fata-spate pt urmatoarele modificari !
            Attached Files

            Comment


            • Tare-s curios cum o sa iasa masina. Oricum cred ca o sa fie cel mai tunat MCV-eu din Prahova. Multa bafta.

              Comment


              • Bad-boy-ul va avea membranele aiurea cand o sa pui capota pe masina ta ca a fost facut pe bara de berlina
                sigpic

                Comment


                • Eu sper sa fie cel mai tunat din Romania :P
                  Cu faruri cu angel-eyes , arcuri H&R (care tocmai le-am primit) , bad-boy look si bari modificate si sper o culoare frumoasa .. iar din vara o sa intru la interior sa modific ..
                  @iamagi - sunt sigur ca o sa arate bine cum ea acum .. de dimineata am masurat ce diferenta aveam pe masina mea si ce diferenta e pe masina pe care le-am facut .. si e la fel .. oricum multumesc pt post ..
                  Last edited by MihaitzaMCV; 2 February 2011, 21:06.

                  Comment


                  • stalpii folisati da bine (tenta de geam din fata in spate ) niste sorturi la roti si aparatori aripi (iti protejeaza de griblura aruncata in cantul aripii) si fara crom la geam cel mult la manere deschidere portiere (parerea mea) .......sper sa nu te superi ca am pus cateva poze in rest e
                    Attached Files
                    Last edited by petroman; 2 February 2011, 21:35.
                    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                    Comment


                    • Multumesc Petroman de idei .. am scos deja tot cromul de pe masina si nu o sa mai am deloc .. iar la stalpi am avut folie de carbon , dar o sa renunt la ea .. carbon o sa am doar in interior .. oricum multumesc de idei din nou

                      Comment


                      • folie lucioasa da mai bine da tenta de geam si stopurile tot folisate tenta putin fumurie
                        Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                        Comment


                        • marfa masini ,sa o stapinesti cu drag si sanatate,cit te-a costat bad-boy look?Oricum va fi unul dintre cele mai reusite mcv-uri cind va fi gata,alaturi de alte citeva(Petroman,LeoMCV)dar nu mai tare decit al meu pe care cred ca il voi prezenta mai la primavara.Succes in continuare(sper ca nu esti pescar)

                          Comment


                          • S-ar putea sa va surprind GRAV anul acesta. ;)
                            Domina ca sa nu fi dominat!

                            Comment


                            • frumos bad boy ul>
                              AdY_JmL_2015

                              Comment


                              • cipo - leomcv ce are asa special la mcv ? ... a lu fane clk arata de 5 ori mai bine ca al lui ( no offense)

                                Mihai nu te-ai gandit cum ar arata fara bandouri ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google