PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • parerea mea e sa mergi pe 9j ... ar da foarte bine A-urile pe masina ta !
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • nu cred ca ar pune A Mihai vrea altceva din ce am inteles azi

      Comment


      • Superbaaaaa

        Comment


        • poti sa dai si un pret cat te-a costat toata afacerea,dar ai modificat si deschiderea capotei ?

          Comment


          • Ce arcuri i-ai pus ?
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • mihaitsa ce sa iti mai zic si eu,sti bine ca mi-au placut ideile tale de dinainte sa le pui in practica,iar masina intradevar a iesit superba.o sa incerc sa ii raspund eu lui Cosmin83,a fost un deviz pe casco de vreo 120 de mil lei vechi plus vreo 40 de mil de la mihaitsa,iar la deschiderea capotei este o sarmulita care nu se vede si de care tragi,in loc sa dai cu mana.

              Comment


              • Originally posted by FANE_CLK View Post
                Ce arcuri i-ai pus ?
                H&R parca

                Comment


                • @Dany_DNY - un 9j as vrea pe spate si 8,5 pe fata .. sper ca intr-o luna doua sa le am .. ca am vorbit cu cineva si o sa mi le aduca din Germania .. orice model aleg eu ..
                  @florinneny - daca vii duminica la intalnire o vezi live :P
                  @cosmin83 - cum a zis si Dreamer .. undeva la 12000 ron a fost devizul pt CASCO si vreo 4000-5000 ron am bagat de la mine .. iar la incuietoare am dat o gaura si am prins o sarma oteloasa care nu se vede .. e pe post si de antifurt
                  @FANE_CLK - initial vroiam Eibach , dar multumesc lui CataFOF ca m-a sfatuit bine si mi-am luat H&R

                  Comment


                  • Mihaita ai evoluat cu mcv-ul, e cel mai reusit din cate am vazut, culoarea e fenomenala, bara fata la fel si difuzorul spate unicat ! ! ! Respect pentru tot ce ai facut, ai o masina care atrage multe priviri ! ! !
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • @B-64-MVP - Multumesc mult de aprecieri .. sincer nu credeam ca o sa aiba atata succes , dar ma bucur ca e asa .. sper sa ne vedem la Brasov

                      Comment


                      • Superba masinuta, imi place mult .
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • Mihaitza sigur ne vedem la brasov, facem o sedinta foto cu angelurile ! ! !
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • Si intr-un sfarsit vin si eu cu poze mai serioase
                            Cat de curand o sa fie pe masina si jante noi pe 17 cu 7,5 j .. iar saptamana viitoare o sa ma duc la Bucale sa duc baietilor de la Custom Garage sa imi modifice pragurile .. sa mi le prelungeasca de fapt si apoi o sa le pun pe masina .. plus inca cateva mici modificari ..
                            Attached Files

                            Comment


                            • imi pare rau ca folia era prea inchisa....dadea bine pe faruri...
                              Oricum..frumos MCV;)
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • In momentul cand imi pun pragurile o sa pun si folia la loc .. si pe faruri si pe proiectoare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google