PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozele au fost doar un "teaser" .. vroiam sa vad ce reactie o sa aveti .. dar sper masina la anul sa fie cel putin atat de low

    Comment


    • Am si eu nevoie de ajutor .. caut amortizoare fata/spate ptr MCV pot fi si stricate ca vreau sa le scurtez si sa le intaresc ! Am sunat pe la dezmembrari , dar nu gasesc de MCV
      Si inca o chestie .. caut o adaptare sau niste oglinzi laterale care sa aiba semnalizare in ele .. poate aveti vreo idee buna si ptr mine .
      Last edited by MihaitzaMCV; 19 January 2012, 19:50.

      Comment


      • Pe fata merg si amortizoarele de logan berlina
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • Eu iti sugerez asa ceva pentru semnalizari. Era cineva pe forum care vindea module din-acestea
          sigpic
          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

          Comment


          • @Fane_CLK - mersi de info
            @Logan_4_ever - nu as vrea tot semnalizare d-aia .. ca deja sunt plagiator .. as vrea ceva gen Mercedes sau VW

            Comment


            • salutare...slabe sansele sa gasesti ceva de mcv prin dezmambrari..eu iti sugerez ca la amortizoare sa incerci sa cauti de renault kangoo,,alea cred ca se potrivesc
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • O sa ma interesez . Multumesc de informatie

                Comment


                • Daca ai de unde sa faci rost pe spate , incearca de berlina , daca se potrivesc , cu ocazia asta aflu si eu

                  Sau daca gasesti pe spate de MCV , incearca sa faci niste poze sa vedem ce diferente sunt..

                  Dar pe fata sigur merg cele de berlina , ca am schimbat eu unul si era de berlina..
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • Am primit inca o veste buna azi .. mi-am gasit gume 215/40 zr18 , dar maine o sa imi zica daca poate sa imi aduca si 215/35 zr 18 .. Oricum ar fi sunt fericit

                    Comment


                    • telescoape pe spate ...doar de MCV... .cele de de pe berlina nu se potrivesc ..suta la suta ...iti zic din proprie experienta ..am incercat eu si nu se potrivesc deloc....deci cauta pe la dezmembrari...vezi pe forum la ana87..mai mult ca sigur are....in rest scriemi si mie pe pm. unde si cat costa sa intaresti amortizoarele..ca eu am dar nu am gasit prin brasov unde sa le fac.
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • sebi!!..in fiecare zii treci pe langa stabilus..off..ei intaresc amortizoare..mihai apv la ei a intarit amortizoarele..si multi alti...
                        Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                        Comment


                        • Daca e vorba de cine discutam eu cu Sebi pe privat , se pare ca mai mult de 30000km nu tin amortizoarele astea tiganite care le fac cei de acolo . Acum sper sa vorbim de acelasi lucru .

                          Comment


                          • Poze dupa ce am fost vineri in Bucuresti .. mi-e mila de ea cum arata ..
                            Attached Files

                            Comment


                            • frumoasa ca intotdeauna
                              lasa mihaita ca se putea si mai rau )
                              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                              Comment


                              • Sper sa ma insele privirea... e aburit faru stang ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google