PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozeeeee ) .. vineri am facut unghiul de fuga si mi-am montat (in sfarsit) filtru de polen
    Attached Files

    Comment


    • eeeee.... altfel te vede omul
      acum putem sa ne dam si noi mari ca cel mai tare MCV este cu numere de prahova
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • maestre de ce ai vopsit-o roz ?))

        Comment


        • Uhhh..cat de bine poate sa arate cu anvelopele alea. Acum mai trebuie lasata si...ai incheiat treaba ! Felicitari pentru campionat !
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • @Thejock3r - Mersi frumos ptr tot .. nu am dat-o pana acum ca am mai avut niste probleme la directie , dar le-am rezolvat pe toate vineri . Sper ca saptamana asta sa o dau jos
            @PiciuX - roz candy zici ca e
            @RAZVAN-005 - am avut cateva dubii in legatura cu numarul , dar MCV cred ca i se potriveste cel mai bine .. si mai ales pe PH

            Comment


            • Super faina masina! Si jantele...fara comentarii!

              Comment


              • ce joasa este, luni sunt la tine sa o vad live, felicitari domnu.sper ca nu te-ai suparat pe mine

                Comment


                • Vreau sa le multumesc ptr voturi si tuturor celor care ma ajuta si m-au ajutat cu masinutza !
                  @logan21cdc - mersi frumos
                  @Octav - te astept azi la o cola si o samanta la stadion ;)

                  Comment


                  • Ultima achizitie de care sunt foarte mandru e un pachet audio de la mac Audio si anume Ultra BP Bass Pack(http://www.be-loud.ro/produse/Subwoo..._BP_Bass_Pack/) .. poze inca nu am facut ca abia l-am montat de o ora
                    Iar vestea proasta e ca am refacut bara fata saptamana trecuta si deja am crapat-o un pic in partea de jos , dar o repar iar saptamana viitoare

                    Comment


                    • Nici nu este nevoie de poze, in poze nu se aude. Sa il folosesti sanatos. Am reusit sa il montez si eu, se aude frumos, este ok.
                      sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                      Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                      Comment


                      • Te-am vazut ieri seara in tgv prin zona 2 brazi. Era intuneric afara dar am remarcat imediat masina. E superba

                        Comment


                        • o remarci repede, asa am vazut.o si eu intr.o dimineata tot prin targoviste...
                          sigpic

                          Comment


                          • Mihaita te vad aproape in fiecare dimineata in zona BCR , cel mai bine MCV din RO al tau e ! Apropo cu folia aia asa neagra pe fata nici nu te vezi decat cand ai geamul lasat . Mai pune si tu o poza ,doua....
                            sigpic

                            Comment


                            • Am vazut si eu masina pe langa str. postei. SUPERBA

                              Comment


                              • cred ca se tot plimba, ca dupa cate vedem nu prea are timp de forum
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google