PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

    Aceata este Furia Rosie .. motor 16 100 cp .. folie Llumar si inca cateva nimicuri .. mai am de lucru .. dar momentan va arat ce am facut pana acum !! Poze de la interior o sa pun mai tarziu !! MCV Rullz !!

    Sper sa va placa !!
    Attached Files
    87
    a
    58.62%
    51
    b
    41.38%
    36

    The poll is expired.

    Last edited by crististreulea; 19 September 2009, 19:50.

  • #2
    pai nu prea vad nimic modificat pe exterior in afara de folie, defelctoarele de pe stergatoare si acel BULL de sub 1.6MPI.
    ce planuri ai pe viitor cu MCV-ul? te-ai gandit cumva la niste jante? schimba radical aspectul masinii
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #3
      de unde ai 100 cai ?
      culoarea e misto , da bine cu folie , ledurile de sub faruri arata uratel , seamana cu audi )
      hai succes.

      Comment


      • #4
        frumusica masina sa o stapanesti sanatos...sa inteleg ca iai facut o remapare de zici ca are 100cp? .....si cristi vezi ca are si leduri la faruri..

        Comment


        • #5
          mai ai de modificat la ea ,incet cu treaba buna o faci cum iti place tie.
          sigpic #

          Comment


          • #6
            100 sau 98 ii am de la remapare .. dar i-am mai pus 2 braduleti odorizanti si mai mi-a dat 2 cai ..

            Originally posted by crististreulea View Post
            pai nu prea vad nimic modificat pe exterior in afara de folie, defelctoarele de pe stergatoare si acel BULL de sub 1.6MPI.
            ce planuri ai pe viitor cu MCV-ul? te-ai gandit cumva la niste jante? schimba radical aspectul masinii
            Nici nu am zis ca am facut mari modificari la exterior .. vreau prin iarna sa-i cumpar jante si sa o vopsesc perla .. dar intai sa strang bani fara sa stie nevasta-mea ..
            Last edited by MihaitzaMCV; 20 September 2009, 08:53. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #7
              Maine ma duc sa imi cumpar jante dl Cristi .. si o sa revin cu poze

              Comment


              • #8
                asteptam........
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #9
                  Daca ai pomenit doar de jante...inseamna ca sunt pe 15 si pastrezi anvelopele originale,e bine si asa,dar parca e treaba facuta pe jumate.Pt a avea pe langa efectul vizual si o imbunatatire a stabilitatii,am fi mers la jante pe 15 cu 7j si anvelope de 205 60 15.Desigur,bugetul alocat sta cu sabia in mana pregatit sa pedepseasca orice incercare de a-l depasi.
                  Ca sa-l citez pe joker : ''...asteptam...''

                  Comment


                  • #10
                    O sa va dezamgasesc , dar mi-am luat jante fara sa schimb nimik ca deja intr-o saptamana i-am facut si geamuri negre si jante si deja nevasta-mea devine cam geloasa .. :P .. uite nijte poze facute acum cu telefonul ..
                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      foarte frumos dar ce numi place acele clapete cromate si alea de pe stergatoare dale jos si va arata mai bine...multa bafta.
                      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • #12
                        foarte frumoase jentile...cat te-au ajuns???

                        Comment


                        • #13
                          imi plac gentile,bravo
                          sigpic #

                          Comment


                          • #14
                            Salut,autocolant pe stalpi...o sa dea super ;)
                            Bafta in continuare.
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • #15
                              O sa pun autocolant saptamana asta .. o sa dau jos alea de la stergatoare .. ca sa va fac pe plac .. iar pretul a fost de 960 ron .. si multumesc pt vorbele de bine

                              Iar manerele de la usi nu le dau jos Florine
                              Last edited by MihaitzaMCV; 26 September 2009, 13:33. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google