Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la ce folosesti masina?interiorul e de nota 10+... felicitari!
    poate pui si alte jante, ar arata perfect!
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • frumoase modificari ai facut,multa bafta in continuare.
      http://www.loganclub.ro/forum/b_74_v...4.html?t=33994

      Comment


      • hopaaaaa........a revenit papucu meu preferat in forta!!!!frumos!poate duminica mergem la mioveni sa o vada si baietii live!!!!
        masina o foloseste doar pt el,si pt preteni!!!
        Last edited by pipan; 24 June 2011, 20:19.
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • multumesc tuturor,fetele de usi sunt luate de de pe forumuri,iar pe aceasta cale tin sa multumesc lui pipan si lui Silviu,indrumatorii mei cei mai cei.masina o folosesc pentru mine si pentru PRIETENI.oricum nu ma opresc aici.Alex,mergem la Mioveni,dar nustiu daca cu papucul.Nevestele dau tonul.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • hai baieti,veniti
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • Poate veniti chiar de maine...adica azi (Sambata)
              AG 65 V M C

              Comment


              • imi pare rau dar daca eram anuntati mai devreme,veneam de sambata.astazi pick-upul atrecut testul cel mare,1000kg.din pacate nu am avut aparatul foto la mine.o masina super.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • Leo, daca schimbai si bordul, juram ca nu e logan la interior ) felicitari, arata superb! la mai multe ! bafta multa in continuare
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • tudor mersi mult,ramane totusi DACIA LOGAN PICK-UP.vad masini de masini cu 4 stele,asa ca nu ma mai supar.scuzeeeeeeeeeeeeee.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • foarte frumos al tau PICK-UP. o idee foarte buna cu cotiera de laguna,foarte frumos lucrat , e greu pt un necunoscator sa isi dea seama ca nu asa a fost masina. felicitari pt muca depusa pana acum,mult succes mai departe!

                      Comment


                      • Mersi sebyca.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • frumos interiorul Leo , daca ai gasii si un bord de ph2 ar arata mult mai bine.
                          ma bucur ca ne`am cunoscut si sper sa vi cu pick-up-ul la nationala.

                          Comment


                          • frumos interior Leo, si mai ales comod si functional !!!!! Imi pare bine ca te-am cunoscut personal si sper sa avem si alte ocazii sa schimbam parerii si sa ne distram in stilul logan club !!!!!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • multumesc tuturor,si eu ma bucur de cunostinta.la urmatoarea intalnire sigur o veti vedea.si mai ales completa.numai bine.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google