Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maine este marea intalnire.Logan Club BUCURESTI.Sper sa ajung cu bine si sa fiu primit printre ei.(mde sunt oltean).
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • in legatura cu problema cu vopseaua ai mai rezolvat ceva?e posibil oare,ca grundul ,primerul sau vopseaua sa nu fie compatibile unul cu celalalt? nu de alta ,dar mie mi s-a initmplat.

      Comment


      • nu am rezolvat nimic
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • Ti-a placut la noi?
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • noua ne-a placut de tine
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • dsign:am vazut o intalnire adevarata si cu LOGANURI adevarate.
              Thejock3r:multumesc,ai o bijuterie langa tine,tine de ea nu o instraina.cu asa ceva ne poti reprezenta peste hotare.
              VA MULTUMESC PT TOT SI MAI ALES DL CATA (FOF).sunteti uniti,simpatici si intradevar facuti pt LOGAN CLUB.
              MATHEO ,DSIGN,TORANAGA,GHIAURUL,VYPERUTUL,multi altii pana la 20-30 de persoane,super tare.
              as vrea sa va spun mai multe,dar nu gasesc cuvinte,propozitii,fraze adecvate.
              tineti-o tot asa,sigur invingeti problemele din ziua de astazi.
              AJUTATI-VA FRATILOR,AM VAZUT CA LA VOI SE VREA.
              SCUZE DACA NU AM ENUMERAT TOATE PERSOANELE,DAR MIE MI S-A PARUT CA ACOLO A FOST O CONFERINTA, O ADUNARE IN ADEVARATUL SENS AL CUVANTULUI.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • Te mai asteptam sa extragi numele norocos
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • Multumim Leo pentru vizita si cuvintele frumoase,te mai asteptam pe la noi
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • Leo, ziceai ca nu ai loc de `tub` de bass, dar tu nu ai avut unul mai demult ?
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • fane,matheo multumesc,sunteti cei mai buni.TINETI-O TOT ASA.
                      tudor:am avut,am avut si impresia ca pot sa il tin pe masina,dar fals asa ca am renuntat,RECUNONSC GRESALA.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • greseala? de ce ? dar presupun ca nu ai loc sa dai scaunele in spate daca ai pune subwoofer nu ? ai putea incerca din alea ce se pun sub banchete la masini straine
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • Daca ti-ai pune un woofer sub fund ai avea si masaj la ... ... Sper sa nu te superi Leo.. mai glumim si noi

                          Comment


                          • Tudor: modificarile nu imi permit,mi-as dori din suflet asa ceva.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • cine stie, da o tura prin dezmembrari, poate vei gasi ce-ti place .. oricum, cu riscul de a ma repeta, nota 10 pentru masina,mai ales pentru interior !
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • Leo la peugeot 407 e undeva in aripa bagat tubul de bass stiu sigur ca are un vecin. Intereseaza-te sa vezi dimensiunile si poate iese ceva. Maine dimineata plec la facultate si nu am cand dar pe vineri, sambata poate ma intalnesc si ii fac o poza sau macar sa vad ce si cum si o sa iti dau mai mult detalii!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google