Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • maiestre,nu ma supar niciodata.si ar fi un masaj mama,mama,daca sub-ul ar avea si o mana ar fi perfect.
    Narcisuc:am asa ceva la mitsubshi,dar tot nu merge,am incercat.mersi de sfat.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • Las ca merge si fara , frumusica foc masinuta, si multe modificari facute cu bun gust. data viitoare cand vii pe la busucresti sa nu o mai lasi acasa . Chiar vreau sa vad pickup-ul live. Poate fac o plimbare prin zona peste doua saptamani.

      Spor in continuare la modificari. Si ma bucur ca te-ai simtit bine in prezenta loganarilor bucuresteni si pantelimonari :P
      Super Oferte Accesorii Logan

      Comment


      • te mai asteptam nenea leo, ca abia te-am invatat drumul prin parc
        frumos si lanceru`, de fapt il stiam de la mioveni, am uitat

        Comment


        • toranaga:sper sa ajung si cu pick-upul la Bucuresti,dar daca ajungi la Craiova da un semn.te astept,sa impartasim pareri.
          geo:mersi pt cea mai invatat,oricum esti unul din sufletele intalnirilor.
          Last edited by leo_negrescu; 19 October 2011, 00:01.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • Leo , e betivul intalnirilor ) , e un caz aparte , el si Bobina.
            Rezolva problema intampinata , schimba vopseaua si primerul.

            Comment


            • nu asculta tot ce spune fofu`, ca si el e tot la fel
              succes in continuare cu pick-up-ul; sa fie cel mai "papuc frumos"

              Comment


              • sunteti cei mai simpatici,ma bucur ca am parte de voi.
                as fi vrut sa ma intalnesc si cu BOBY(bobina).
                cata asta vreau sa fac,dar nu am timp pt urmatoarele 2 ssaptamani.
                mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • vreau poza cu alpinele legat sa vedem ce becuri are:
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • pipan:nu are becuri,are smd-uri.ask Mihai for this smd.vezi ce o dau olderii in engleza.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • Leo nu il mai dezinforma, patefonul cel nou are lampi si patru goarne iar in loc de placi foloseste o duda mica....asta e realitatea!!

                      In alta ordine de idei, sa il stapanesti sanatos si la urmatoeul gratar sa cante la maxim
                      Mai este mult pana departe ...sigpic

                      Comment


                      • da buna asta cu patefonul si cu duda,asta micu deja doarme,nervii e de vina.(alex trezirea ca aici nu e somn)
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • Poate "materialul' "
                          Mai este mult pana departe ...sigpic

                          Comment


                          • 50 de tzuica.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • Adik....cu stangu pe toba, inainte!
                              Mai este mult pana departe ...sigpic

                              Comment


                              • inca mai aveti material?????chiar ca old ........
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google