Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • momentan ramane cu negru.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • Vorba cantecului "mama ce lume periculoasaaaa..", glumesc desigur. Arata bestial astept sa o pipai de aproape...
      Felicitari atat pentru tine cat si pentru mecanicul ajutor, insa am si eu o intrebare, cum naiba ai reusit sa comunici cu el?Am observat ca in ultimul timp vorbeste in araba
      Bafta in continuare si hai sa sudam pesa aia cu trei craci....
      Mai este mult pana departe ...sigpic

      Comment


      • o sa o pipai chiar azi.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • ma miram eu de ce ai lipsit cateva zile de pe forum
          imi place foarte mult
          felicitari
          sigpic
          Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

          Comment


          • cosminel:nu am lipsit din cauza asta,scuze pt ca nu ti-am raspuns la tel,dar am avut probleme mari.oricum nu te puteam ajuta cu un produs bun in timp atat de scurt.nu te supara.pt o piesa adevarata trebuie un timp mai indelungat.
            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

            Comment


            • masina arata mult mai bine live si cred ca in primavara va arata mortal!!!nu spun mai multe,ca poate se supara proprietaru!
              Tek_ids:am vb cu el araba de ma dor mainile,era mai greu sa nu fie mecanica in araba:P
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • erau cheile in araba si lipsa surubului de la corp clapeta de astazi.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • da tare chestia cu surubu....ai dreaq astia de la dacia,zgariciti rau de tot
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • acum cred ca intra si ea in club.
                    Attached Files
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • :x....frumos!!vrem si noi!!!!
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • astazi au ajuns si niste praguri de la kitul de origine.urla in casa de prea multa caldura,cred ca vor sa ajunga acolo unde le este locul.
                        Attached Files
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • uii , ce lada de scule avem , esti mester mare Leo )

                          Comment


                          • mersi,mersi Cata.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • sa le stapanesti sanatos......nu cred ca dau bine:d...ar da mai bine modificate si puse pe o berlina cu grila noua
                              glumesc......foarte frumos o sa dea!!
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • uhhh...pragurile de la kitul dacia sunt favoritele mele . f buna alegere. Intra la fix sau mai trebuiesc mandolite? daca sunt cele din 2 bucati..ti-as sugera sa le unesti !
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google