Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca nu m-ar paste inchisoarea as fura masinuta.Acum parca e din emisiunea PIMP MY RIDE!
    BRAVO!
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • cel mai cel Logan Pick-up


      felicitari pt masina si nu in ultimul rand pentru munca depusa
      Cristi-VNC

      Comment


      • Domnule Leo cat au costat butoanele cu impuls(ph2)?As vrea sa imi aduca si mie Mos Craciun! multumesc!

        Comment


        • mersi micutzu,mersi phj.
          mrs:nu stiu daca de ph 2 au aparut,dar daca nu ma insel se pot schimba capacele.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • leo ne poti spune si noua niste consumuri cu pick-up-ul extraurban si urbam si mai ales vitezele de croaziera.

            Comment


            • nu pot sa va dau niste consumuri,fiindca eu merg cu el ca si cu una normala.este foarte rar incarcata.totusi niste consumuri cat de cat:asta la 1.6,8v,cum este al meu urban 9-10,extraurban 6,5-8,mixt 8,5 8,7.asta ce imi arata mie.nu stiu cat o fi de adevarat.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • o poza facuta astazi cu ambele Logan-uri.
                Attached Files
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • Mi-a facut cineva de pe patrutuning pentru tine o semnatura manga cum am eu,nu a putut sa o faca exact cum arata masina ta,dar eu zic ca este buna.
                  Attached Files
                  Last edited by dan.moraru; 11 December 2011, 20:53.
                  sigpic
                  https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                  http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                  Comment


                  • Originally posted by leo_negrescu View Post
                    am uitat si pentru tot tin sa multumesc urmatorilor:cata_fof,pipan,cosmindan.fara ei pick-pul si celalalt logan nu aveau asa ceva(butoane cu impuls).il consider ca si un cadou de mos Niculae.
                    ii multumesc si lui Mihai(tek_ids)anticipat pt ledurile care se vor schimba maine.
                    Cu placere Domnu Leo, si alta data te voi ajuta cu aceeasi placere, si daca avem timp poate merem si la un .

                    Arata bine golancele tale ..
                    real power..... diesel power by

                    Comment


                    • @ leo nu ai pentru ce, la ce sunt buni prietenii?! te astept maine sa "parlim dihania" - exprimare tare nu?
                      Mai este mult pana departe ...sigpic

                      Comment


                      • sa va dea DOMNUL,LATOTI CE ESTE MAI BINE.mai mult de atat nu pot.si mai ales cu asemenea persoane.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • incerc sa uit si sa ma relaxez,cu urmatoarele chestii,poze reale facute astazi.printre care si pick-upul coborat.scuze pt calitatea proasta.aceea va fi noua bara,dupa modificare.un motor subaru wrx sti,cu 16 valve.
                          Attached Files
                          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                          Comment


                          • Foarte interesanta ideea cu spoilerul de MCV pt pick-up...se potriveste?
                            Ce arcuri ai pus pe masina?
                            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                            Comment


                            • bara,momentan nu se potriveste,dar pe viitor sigur se va potrivi.arcuri de berlina.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • Cel mai frumos pick-up de pana acumparerea mea
                                Bafta in continuare la modificari,deabia astept sa vad motorul ala pe masina

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google