Masina Mea De 1.6 16v Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Termenul corect este de janta. Pluralul este jante. In nici un caz geanta sau genti. )

    Comment


    • #47
      sa stii ca imi place nr din fata.....
      lasa-mi un mesaj privat si spune-mi cat te-a costat sa il faci.......
      ms si succes

      Comment


      • #48
        Salut!
        N-am vrut sa fiu off-topic la MCV-isti dar m-a distrat ce-ai spus:
        "...mai ales la cum sta la drum intins,demaraj,in curbe etc..."
        Nu stiu daca ai mai condus multe masini, dar asta cu statul in curbe... Pe gumele stock sta un pic mai bine decat balena.
        Lasind gluma la o parte, are o groaza de alte calitati masina, si eu sunt foarte multumit de a mea.
        Bafta, si sa ai parte de ea sanatos si fara necazuri!

        Comment


        • #49
          elementele negre plastic d p masina sunt foliate sau vopsite ca nu mi`am dat seama din poze scz ,,, ce culoare e masina ? si dak e folie cum ai gasit aceiasi nuanta?
          vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

          Comment


          • #50
            sebi frumos loganu tau!!! se vede k ai muncit la el shi k ai bagat cva banutzi in ea. tine-o tot asa;)

            Comment


            • #51
              Salutari tuturor care au intrat si o sa intre in continuare pe aceasta pagina.
              Vin cu ultimile noutati care au aparut la masina mea.
              Au aparut jante pe 16 de 7j marca ATS FondMetal made in Germany(greu le-am mai gasit dar am reusit in sfarsit) cu cauciucuri Continental 205/50/16
              Au aparut lumini pe fetele de usa in lateral rosii iar dedesupt albe
              A fost vopsite in culoarea masinii absolut tot ceea ce inseamna plastic in interior
              A fost montat suport ochelari
              Au fost montati senzori parcare
              Au fost montate becuri tip led pe pozitie fata si pe pozitie-frana pe spate
              si restul mai urmeaza....

              Astept pareri pro sau contra daca exista........
              Attached Files
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #52
                Salutari colegu,eu am numai pareri bune despre tot ce ai schimbat la masina si nu iti reprosez nimic,las pe altii sa se ocupe cu asta.
                Se pare ca noi nu ne mai saturam de modificari la logan dar cat e satisfactie in asta o sa continuam pana unde se poate!!!
                NOTA 10 si continua asa..................
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Jantele sunt super faine!
                  ce ne-am mai luminat atunci seara in parcare la Felix
                  Bafta si numa' bine!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • #54
                    Sibiene si ce o sa ne mai luminam si la sibiu.....mult'am fain ptr.aprecieri
                    Kelu satisfactia e continua asa ca modificarile vor fii pe masura.oricum si a ta este super masina.

                    Vin cu o precizare ca jantele sunt ATS CUP pe 16-7j-Et 24

                    iata si poze noi cu masina mea...
                    Attached Files
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • #55
                      frumusica masinuta...o sa iti urmez exemplu...sa fac toate plasticele negre..prin masina....
                      Bafta in continuare.
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • #56
                        fff frumoase jantele,dar nu iti cam atinge pe spate la greutate?

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by sebi8ta View Post
                          Vin cu o precizare ca jantele sunt ATS CUP pe 16-7j-Et 24
                          bine ca acuma scri ca sunt ATS CUP si inainte ai scris ATS FONDMETAL. sa mor daca te mai inteleg si mersi pentru tot sebi
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #58
                            marius_b81wbm ;nu atinge decat daca o incar foarte tare adica peste 500 kg si atunci ffff putin in exteriorul cauciucului dar nu in aripa ci in suruburile cu care sunt prinse protectiile de aripi dar sa rezolvat si aia si nu mai atinge.Multumesc de aprecieri.

                            din pacate va trebuii sa le vand ca nu ma mai lasa revizorul meu de la munca(seful de parc auto) sa merg cu ele ,asa ca ca sa-mi pastrez seviciul trebuie sa le dau jos de pe masina.Asta este ,ghinionul meu de a avea un sef idiot !!!!
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • #59
                              salut. o intrebare am si eu. de unde ai facut rost de numarul de pe fata? mersi

                              Comment


                              • #60
                                cum arata becurile tip led de pe pozitiile din spate? poti pune o poza?
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google