Masina Mea De 1.6 16v Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    ce transparenta ai p fata ?
    sigpic

    Comment


    • #77
      sebi8ta: frumos Mcv.ul.imi place cum au iesit panourile vopsite.ai depus ceva munca pe la masina.mai ai paravanturile pe masina?
      ce dimensiune au noile jante?multi km fara probleme si multa bafta iti doresc
      TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

      Comment


      • #78
        2 Brasoveni nascuti, crescuti si facuti pentru LOGAN!

        bravo frate Sebi8ta scaunele sunt de belea!, merg la mine pe masina ca o am rosie, dar fata aia dintre scaune ce-i cu ea?
        jantele la fel...super!
        2 mesteri mari Sebi8ta si Alex
        ...
        Last edited by Bleizer; 30 October 2010, 09:10. Reason: Automerged Doublepost
        lipsa text

        Comment


        • #79
          calumea bravo...

          Comment


          • #80
            Am vazut-o la Cincis , arata bine si real
            sigpic #

            Comment


            • #81
              cat ai dat pe grila si de unde ai cumparat-o ? mai au ?
              From Miami 2 Ibiza
              Voucher
              http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

              Comment


              • #82
                sebita mai actualizeaza si tu threadul asta....pune si tu poze noi cu masina

                Comment


                • #83
                  nu pune.. tine doar pentru el modificarile....
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • #84
                    Cat au costat scaunele?

                    Comment


                    • #85
                      Sa o stapanesti sanatos, si sa te bucuri de ea ! Ai facut-o superb. Spor la modificari !
                      PS - interesant suportul de statie... ma bate serios gandul sa fac si eu o manevra similara.

                      Comment


                      • #86
                        catageo..scaunele au fost 1400 ron
                        budaipmihai...suportul e facut de mine ...cu multa munca...am facut matrita ca sa pot face asa ceva ..dar cu munca si idei a iesit asa cum am vrut...

                        In curand o sa apara si ceva poze cu modiicarile si am sa actualizez acest thread ca e cam mult praf pe el..dar timpul asta domne..ca sa nu mai vorbim de lene?!?....
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • #87
                          bah putoare!! lumea e curioasa de huduruba da si tuh nimic...mincati-as grila ta si tuh pe a mea!!!
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • #88
                            hai da drumul la noile actualizari,nu le tine numai pt tine.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • #89
                              Frumoase jante!

                              Comment


                              • #90
                                MAI ESTE UN PIC SI TERMIN PROIECTUL...deci in curand si poze.....inca un pic..deja nu mai am rabdare....
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google