Un Nou Proiect "VYP"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Foarte urat nu e modificat.. asteptam sa vedem ce vei face din el ce vei face din el....
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • #17
      Sucesc cu proiectul ,saracu ce chinuit a fost ..
      http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

      Comment


      • #18
        Sa il stapanesti sanatos si abia astept sa vad ce iese la final.

        Sa il plimbi cu placere multi km si bafta la modificari.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • #19
          Neinspirati au fost meseriasi care au prins kitul de pe masina cu suruburi si nici macar nu l-au aliniat si mai ales meseriasul de vopsitor care a vopsit tot pe masina fara sa dea jos nimica si fara sa pregateasca plasticul pentru vopsire, mai mult a stricat in loc sa faca ceva bun, asta e.
          Lista cu schimbarile e mare intradevar sper sa reusesc ce mi-am propus.
          Laguna nu o mai am, nu am fost multumit de ea, dar renaultul 21 inca e la mine astept sa-i hotaram soarta.
          Pana acuma sunt multumit de masina am facut ceva drumuri, se pare ca are consumul la 8-8,2 pe gaz mixt.

          Au sosit arcurile sport, sper sa le montez cat mai repede, sunt H&R negre si am inteles ca coboara 30mm, sa vedem cum arata, daca nu-mi place tre sa gasesc o solutie sa o lasam mai jos. Revin cu poze dupa montare.
          Am dat husele jos de pe scaune si tapiteria e inmpecabila, arata mai bine interiorul fara huse.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • #20
            Sunt curios dc, nu ai fost multumit de laguna?
            http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

            Comment


            • #21
              Frumos noul logan Sunt curios ce planuri pentru el...
              Chiar ce probleme a avut cu Laguna?

              Comment


              • #22
                Au fost, au trecut, asta e.
                Azi asm montat arcurile sport si a coborat ceva, mi-ar fi placut mai mult, sa vad ce pot face.
                Astept sa-i pun jantele de aluminiu sa vad cum da la ochi si dupa aia poate mai umblu la arcuri, deocamdata multumit ca comfort.
                Oscilez intre jante pe 17 sau 15........
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • #23
                  pai mcv-uri cu jante pe 15 sunt, pe 16 sunt, pe 18 sunt. 17

                  Comment


                  • #24
                    Oscileaza catre jantele omologate. Vrei sa te legi singur la cap cu jante mai mari?

                    Eu sunt de un alt principiu. Mai bine legal cu acte in regula decat sa fiu nevoit sa ocolesc echipajele de politie , sau sa fac schimburi de jante cand merg la ITP .

                    Sapor la tunarit.
                    real power..... diesel power by

                    Comment


                    • #25
                      16v GPL foarte tare

                      ce instalatie ai ? cat consuma ? la toamna primeste si a mea doar ca stau in dubiu Tomasetto, BRC sau Prins

                      bafta cu masina

                      Comment


                      • #26
                        Este ok gpl pe 16v. Am si eu pe megane si am facut 5000 km pe gpl, si este destul de ok, si nu este diferenta mare la felul in care trage masina. Frumos MCV'ul, sa'l stapanesti sanatos si bafta la modificat.
                        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                        Comment


                        • #27
                          mersi, chiar i-mi place cum merge pe gaz.
                          Am reusit si eu sa o inscriu, de luni masina are nr de sibiu.
                          Am pus si niste jante pe 17, problema e ca am 2 seturi si nu stiu care sa le tin, inca sunt in dezbateri. E rau cand ai de ales.
                          Incet se schimba si aceasta masina spre viziunea mea.
                          Sper sa am bani sa-mi pot realiza modificarile.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • #28
                            pai poze nu ne pui si noua?
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • #29
                              am de ales intre jantele albastre sau arginti din poza urmatoare.
                              Poze revin pe sambata la intalnire dupa ce o spal.
                              Attached Files
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • #30
                                jantele albastre care au incaltat vechiul vyp, eu pentru ele as opta!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google