Mcv Rosu Passion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thejock3r
    replied
    mare dreptate sibiene - arata super bine mcv-ul !! Felicitari blackufo!

    Leave a comment:


  • sibianul
    replied
    Cel mai fain MCV.....
    Attached Files

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    un grupaj de imagini ,la data cand a implinit 30500 de km .........

    Leave a comment:


  • radu2008
    replied
    In loc sa te serveasca ireprosabil ca sunt platiti din bani nostri dar traim unde traim!

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    numerele am vrut sa le pastrez dar mi-au fost cerute si ........fara cuvinte ,sau dus inca 40 de lei ,na ce sa facem ,la toti ne este ingrozitor de greu ,o fost o adevarata odisee episodul cu numerele ,poate am ocazia si iti poveste toate cele patimite cu baietii de la serviciul de inmatriculari.........

    Leave a comment:


  • radu2008
    replied
    Ce ingrizita era si dacia cu numerele vechi ce ai facut le-ai predat la politie ai luat ceva bani pe ele?

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    nu ti-ai pierdut spiritul de obs. intradevar avea alte nr. dar astea de fapt au fost pe vechea mea masina ,o dacia 1320 neagra ,care intre timp am radiat-o si mi-am recuperat numerele,de la neagra mi se trage BLACKUFO...............
    Attached Files

    Leave a comment:


  • radu2008
    replied
    Frumoasa si ingrijita ca de obicei nu aveai parca alte numere de inmatriculare dc le-ai schimbat?

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    un ultim group de imagini cu mcv -ul,aproape curat ,ca si elemente noi adaugate ar fi ......ornamentul ptr. capota si aparatorile de vant aplicate pe panoul usii, multumesc colegilor ptr . imagini si lui hriberiu ptr. operativitate .in viitorul apropiat o dotez cu remorca ptr. transportul motoarelor de cross si atat..........
    Attached Files

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    multumesc de aprecieri,dar mi se rupe sufletul cand ma gandesc ca sta in fata vilei,murdara la max,dar asa va fi in concediu.............ura si la mare.

    Leave a comment:


  • Mario Popa
    replied
    frumoasa masina....felicitari.....se vede ca e facuta cu mult gust...jantele sunt mafra...sa ai bafta de ea si la mai multi km...

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    Concediu placut atunci , deci am ghicit , nu te cunosc asa de mult da uite ca te`am deosebit
    Succes.

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    pai chiar ca eram eu dar nu prea goneam ,ca aveam pe gipiesu de nevastamea ,am ajuns la mare ,dupa ce am trecut cateva vaduri de apa prin poiana marului ,........cred ca asa murdara nu o fost niciodata ,sunt in concediu............

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    Nenea , goneai azi dinspre Sinaia spre campina pe la 10-11:00 dimineata?
    am vazut un mcv cu husa neagra la capota ca a ta , si cu stikerele lipite in acelasi stil. doar atat.

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    tzony_18 multumesc de pont, intradevar are un aer mai aparte fara crom,mamamare 74 ,eu zic sa nu mai astepti sa o termini de echipat prima data si dupa aceea sa postezi imagini , si iti spun si de ce ...........pentru-ca niciodata nu o sa te poti opri din a mai adauga ceva ,o chestie .o atentie ,o calorie ,........ tot timpul se gaseste ceva ,deci bag-o la inaintare , ma bucur ca esti multumit de mcv ,

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google