Mcv Rosu Passion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mamare74
    replied
    arata f bine masina. felicitari . am si eu tot un mcv,dar 1.6 16 argintiu,tot 7 locuri si sint foarte multumit. acum sint in faza de echipare, dar cind o sa termin o sa pun niste poze. bafta in continuare si ne mai auzim. salutari la toti log

    Leave a comment:


  • Tudor
    replied
    vezi ca, cade mai bine fara cromul ala?stiu eu ce stiu
    bafta si multi money in continuare pentru modificat!

    Leave a comment:


  • sibianul
    replied
    Da-mi um pm cu site-ul!

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    fiecare lucrusor are o poveste , la fel si cu manerul schimbator viteze, initial am comandat alt tip ,sub alta forma ,dar m-au contactat telefonic sa confirme comanda si mi-au explicat ca nu mai au pe stoc ce am dorit dar imi ofera altceva ,binenteles cu scuzele de rigoare si cu un mic discont , rugamintea si optiunea mea au fost ptr, rosu ,din piele si asta am primit ,acum ca are forma asta , nu-i o problema da te inveti si mie aproape ca nu imi placea dar m-am obisnuit,nu stiu daca am voie sa postez adresa site-ului dar au preturi destul de bune .

    Leave a comment:


  • sibianul
    replied
    unora le place.....altora nu!!!!
    Apropo colega, azi nu am vazut "maciuca hidoasa" , poate imi zici si mie de unde ai luat-o......... ca ma cam inspira!
    Numa bine,rau la nime'

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    ma bucur ca nu iti place ,dar daca scurtez levierul o sa arate ma bine ,poate...........

    Leave a comment:


  • adicata2003
    replied
    De unde ai gasit maciuca aia asa de hidoasa???

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    cand promit ceva , neamtul neamt ,ii pui de rom pe langa mine , apropo vedeti ce nori faini sunt reflectati pe geamurile laterale ,pacat ca nu am un aparat digital ,dar vine si lui randu.......

    Leave a comment:


  • sibianul
    replied
    Colega.....hai ca e cu .....taxa de folosire
    Sa te vad la intalnire cu ce te expui!!!!(cornuletele sunt deja promise)

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    ideea sa stiti ca nu-i rea ,am scos ornamentul ,si cred ca arata bine , imaginile sunt luate cu telefonul dar am avut o lumina superba ,precizez ca masina era plina de praf ........si ultimile cadouri , cred ca mi sa luat de la sibianul cu cadourile , ..........
    Attached Files

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    va referiti la ornamentul de crom de pe spoilerul din fata? M-a sagetat odata prin cap sa nu-l mai montez , incerc odata sa vad cum ii.......... ,ii trag o poza ,o postez , va dati cu parerea ,iar daca ii sta mai bine fara,asa o las, multumesc de sfaturi si incurajari,toate bune.

    Leave a comment:


  • radu2008
    replied
    @blackufo frumoasa masina sa ai noroc de ea si cati mai multi km fara probleme spor la tuneala!

    Leave a comment:


  • vdmihai
    replied
    E foarte frumoasa si...rosie!
    Sa o stapanesti sanatos si sa scoti acel crom.
    Multa bafta in continuare si spor la infrumusetat!

    Leave a comment:


  • Tudor
    replied
    @blackufo: imi place masina ta...felicitari...
    un mic sfat prietenesc..scoate bara cromata..ar da mult mai bine!
    multa bafta!

    Leave a comment:


  • bobodinvs
    replied
    Sa-ti traiasca!Cand mai ai timp,mai pune si tu un rand de poze,ca place la ochi sa vada!Pa pa!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google