Is-68-fpp<<<mcv>>>

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Is-68-fpp<<<mcv>>>

    Intr.un final am primit masina CADOU

    Masina a fost achizitionata in 08-2008 in leasing.Acum ca am terminat perioada de leasing am primit.o de la parinti

    Masina arata destul de bine dar am niste banuti care doresc sa ii investesc si tot odata si merita.

    Astept sfaturi pareri....unele piese "tuning" doresc sa cumpar!!
    Attached Files

  • #2
    e diesel-ul de 65 cp ? puturooos.
    da jos croamele de la manere,"protectia" de la usa fata si portbagajul de pe plafon daca nu il folosesti. e urat.

    Hai cu niste poze mai clare !
    My Ride ! B - 29 - TmT

    Comment


    • #3
      salut.
      daca e din august 2008 e de 50kw.
      subscriu spusele colegului andrei.tmt.
      nu te agita prea tare cu "tuning-ul", baga banii in motorina plimbate (nu merge subturat), dai cox si be happy )
      http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

      Comment


      • #4
        multumesc nu schimb subturat am facut 1200km incontinuu si am scos consum 4.8 schimbat numai peste 2500

        O sa dau alea de la usi dar barele le folosesc de ce sa bag o teava cv inautru murdara kand pot sa o pun deasupra..

        Important Moderator or Administrator NoteTe rog nu mai scrie mirc...
        Last edited by valeriuciprian; 2 July 2013, 21:01. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          Pune-i niste jante de aliaj, si muzica inauntru daca te pasioneaza... si ajunge... nu are rost sa investesti multi bani.
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • #6
            O parere. Pune doua proiectoare pe bara din fata de pe masina (bara de portbagaj de sus), proiectoare de-alea subtiri (finute), un set de jante si restul cu timpu`. Nu te grabi acum sa pui multe pe masina ca risca sa devina sorcova. Mai analizeaza problema. A fost doar o parere.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Frumos mcv,parerea mea nu mai merita bani investiti,ca daca ai fi so vinzi nu iti scoti bani,baga motorina si plimbata sau fati treaba,cati mai multi km fara probleme,apropo cati km are pana cuma?

              Comment


              • #8
                ai o masina intretinuta daca esti pasionat de tuning atunci ai putea incepe cu cateva leduri in plafoniera si pozitii. In rest motorina
                http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                Comment


                • #9
                  Multumesc tuturor!! Motorina nu e problema...

                  Vreau sa aduk urmatoarele imbunatatiri
                  -folie triple spate
                  -folie geam fata k mi.a dat.o jos la RAR kand am terminat leasing.ul
                  -leduri bara portbagaj
                  -sonorizare

                  Masina are 80.000km am fost nevoit sa schimb la ea
                  -revizia la 10.000
                  -distributia 6mil dau vineri sa o schimbe
                  -amortizoare fata spate bucse belete undeva la 12 mil
                  -luneta spate si parbrizul trebuie schimbat


                  Revin cu poze dupa ce o pun la punct!! Sambata!! Acum am dat Bac.ul
                  Last edited by spyd3r; 3 July 2013, 12:54. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #10
                    Masina pare ingrijita. Da jos cromul de pe manere. Imbunatatirile mentionate de tine sunt ok, poti sa adaugi si niste jante pe lista.
                    MY CLA

                    Comment


                    • #11
                      un sistem de esapament inox pt performanta

                      Comment


                      • #12
                        felicitari pt masina....cum ziceau si colegii jos cromu si treci pe treaba de modificat

                        poti sa incepi cu arcurile

                        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                        Comment


                        • #13
                          pai sa vad....jantele le mai las umpik inca nu beneficiez de cine stie ce bani...putini dar o sa ii investesc in masina

                          Comment


                          • #14
                            Ar trebui să scoţi mânerele cromate şi cârligul de remorcare.

                            Să o stăpâneşti sănătos!
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #15
                              poti incepe cu o pereche de jante, iar daca nu folosesti acel carlig des il poti da jos; nu-mi dau seama daca e cea de 65 cp sau 70 cp dar oricum nu e lenes deloc mai ales fata de 1.4 asa ca nu baga in seama pareri de genu ; ps: poti arunca o privire si la mcv-urile de la my ride ,bafta !

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google