Vyp's Garage - MCV Stepway

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ..mm

    Daca mai ajungi pe la capitala, suna-ma ca iti dau cu 50 lei

    Comment


    • Inlocuit faruri cu drl model rusia, am o slabiciune pentru renault megane...
      Attached Files
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • Frumos si felicitari pt toata munca depusa! Mai ai si alte idei de pus in practica? . Farurile sunt superbe, din pacate Renault ii vede mai cu mot pe altii, iar noua ne ofera doar jumatati de masura ...

        Trimis de pe al meu HUAWEI Y625-U51 folosind Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by vyp75 View Post
          Inlocuit faruri cu drl model rusia, am o slabiciune pentru renault megane...
          De unde ai luat farurile?frumoase,felicitari!

          Trimis de pe al meu SM-A520F folosind Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Gabi GL View Post
            Farurile sunt superbe, din pacate Renault ii vede mai cu mot pe altii, iar noua ne ofera doar jumatati de masura ...
            lasa ca si la megane variantele mai ieftine tot cu beculete sunt

            intr-adevar dau foarte bine farurile... sunt aduse de la rusi?

            Comment


            • ......

              Am eu un set de faruri.Acum nu stiu cine da
              1000 lei .

              Comment


              • Vechile faruri le-ai vandut ?

                Comment


                • Farurile au fost luate de pe olx, farurile de pe masina au fost vandute saptamana trecuta, investitia in ele fiind de 100 ron, restul amortizat din vanzarea celor vechi.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • WOW!

                    Felicitari pentru munca depusa, sper sa ajung prin Sibiu si sa apuc sa admir masina, farurile alea sunt criminale.

                    Farurile apar pe OLX precum MUX-urile sau a fost ceva "one of"?

                    Singurul lucru de facut la ea ar mai fi muzica.

                    Comment


                    • La muzica inclin catre kitul de la dacia, acela full cu subwoofer, inca studiez.
                      Mai am achizitionate jantele pentru sezonul de vara, sunt pe 17.
                      Farurile se mai gasesc din cand in cand pe olx, daca ai rabdate si cauti.
                      Saptamana acasta ajung si eu la colegul planetara sa mai achizitionez una alta pentru exterior, mai lipseste o folie pe geamuri si la exterior e cam gata pe moment, pana mai vine o idee ceva.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • Frumos, tin-o tot asa!

                        Comment


                        • Focalul de la origine e super. Daca nu ar fi problema financiara as merge si eu tot pe ala.

                          Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                          Comment


                          • Am montat si protectia pentru punte, inca un lucru taiat de pe lista.
                            Din cauza ca e frig afara si stam la caldura, avem timp si de idei mai trasnite, ce parere aveti daca se merita un mcv l2 transformat in masina de show dus mai la extrem, stil ratstile sau chiar picup? Pe ratstile presupun ca mai rezolvam cu itp, picup clar doar pe platforma la show, nu cred ca merge omologata.
                            Attached Files
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • Unde ai gasit protectia pentru puntea spate? O caut de ceva timp dar nici o sansa(am cautat pe o masina dezmembrata) ca noua e destul de scumpa pentru un plastic.

                              Comment


                              • O gasesti la dezmembrari doar pe sandero stepway cred ca este...
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google