Vyp's Garage - MCV Stepway

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by vyp75 View Post
    O gasesti la dezmembrari doar pe sandero stepway cred ca este...
    Nu pe toate stepway-urile ,al meu nu are si e din 2016.

    Comment


    • Originally posted by vyp75 View Post
      O gasesti la dezmembrari doar pe sandero stepway cred ca este...
      La ce pret?

      Comment


      • Eu am dat 100ron, altcineva de pe forum, mai norocos a dat 50ron, cum ai noroc sa gasesti.
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • Probe............
          Attached Files
          Last edited by vyp75; 3 March 2018, 15:38.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • La cum arata, sincer, e pacat sa o folosesti zi de zi pe soselele din Romania

            Trimis de pe al meu HUAWEI Y625-U51 folosind Tapatalk

            Comment


            • Momo pe 17?

              Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

              Comment


              • Tie iti place cum arata masina aia ? Daca da, e bine ... bun asa !

                Comment


                • Astazi am facut proba la jante si amvelope, ar mai trebui ceva distantiere dar tot nu am sa reusesc sa le scot la linia masinii din cauza elementelor de pe aripi care au o grosime de 3cm, desi la aripa masinii se vor alinia ok cu distantiere, ramane impresia ca sunt in interior din cauza ornamentelor. Asta e, sper sa ma obisnuiesc cu ele asa.
                  Marius Ile - Jantele sunt pe 17,
                  george.sce - fiecare cu gusturile lui.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • Faine modificarile de pana acum.
                    Ai mers pe vreun drum neasfaltat cu masina pana acum ?
                    Sunt curios daca varianta stepway chiar aduce un plus pe drumuri neamenajate.
                    Logan GPL 1.4

                    Comment


                    • Daca sunt momo jantele, ma atrasesera si pe mine, dar nu mi-a convenit et-ul si nu vreau distantiere. Vreau et mai mic sa nu fie nevoie de destantiere

                      Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                      Comment


                      • Jantele alea sunt bestiale.Sa te bucuri de ele cat mai mult.Atentie la gropi.

                        Comment


                        • Jantele nu sunt momo, au et de 37 ca cele de pe masina, dupa masuratorile de ieri am nevoie de distantiere de 5mm ca sa le scot la aripa atata mai permite acuma sau sa tai urechea aceea din aripa care era si pe logan 1 pentru prindere ornament si atunci permite distantier de 15mm, am cautat sa iau si cu et mai mic dar in bugetul meu nu am gasit nimic.
                          Diferenta intre stepway si normala e de 4cm in inaltime, data de arcuri, altceva nimic.
                          Last edited by vyp75; 4 March 2018, 10:50.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • Avand in vedere ca ai masina coborata si poti masura, ma bucur ca stiu pe viitor cam ce et as putea folosi. Trebuie sa aflu cat e diferenta in cm de la un et la altul. Daca stii cu siguranta as mai zice un multumesc.

                            Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                            Comment


                            • Diferenta e in mm, exact cum valoarea et, eu asa stiu, et 30 inseamna 30mm, 37 inseamna 37mm deci cu 7 mm spre motor, 23mm inseamna 7mm catre exterior.
                              La mine cu et acelasi, am diferenta fata de aripa din cauza amvelopei, calculul pentru et il faci si in functie de amvelopa care o pui pe masina, amvelopa mai ingusta, et mai mic, amvelopa mai lata, et mai mare, etc.............
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • Asa banuiam si eu ca ar fi in mm dar nu eram sigur. Asta inseamna ca ar merge foarte bine cu et 30

                                Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk

                                De fapt socotind la ce ai scris ar fi maxim et 32. Eu am pus et 35 si parea ca mai permite chiar si et25. Pfff. Parca imi vine greu sa cred ca nu pot pune sub 35et

                                Trimis de pe al meu SM-J710F folosind Tapatalk
                                Last edited by Marius Ile; 5 March 2018, 19:02. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google