TM 52 XXX (My MCV Adventures)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    mai am de bagat banuti...??? abia acum incep...
    Aparatorile de noroi nu le montez ca astept sa vad cum iasa dupa ce modific barile si aripile...
    ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

    Comment


    • #77
      Foarte tare mcv-u pana acum si cred ca ar fi cel mai tare din judet macar cu fata de Steppe! Apropo ai pm cu nishte detalii pe care as vrea sa le aflu

      Comment


      • #78
        vali2706- ai pm

        Pe unde prin Timisoara sau imprejurimi cunoasteti firme sau baieti care fac sau modifica spoilere ca eu numa' peste neseriosi am dat...
        Last edited by TM52XXX; 30 January 2009, 15:04. Reason: Automerged Doublepost
        ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

        Comment


        • #79
          Azi mi-a sters unu' masina si mi-a distrus un stop...
          ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

          Comment


          • #80
            Nu ai dat de mult pe aici. Vin eu cu ceva pentru tine. Am gasit asta pe un site din franta... il daduse loganfrance la loganelul sau.

            Uite exact ce iti doresti tu. Daca stii franceza... vorbeste cu tipul si poate te faci cu un kit asemanator.
            sigpic

            Comment


            • #81
              Merci, nu le-am mai vazut pana acum, e frumos dar eu vreau ceva mai solid
              ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

              Comment


              • #82
                Frumos mcv-u ...... dar culoarea de baza a masinii e inchisa si cu negru pe capota nu se vede f bine .......
                Last edited by NPoWer; 1 March 2009, 16:10.

                Comment


                • #83
                  Am luat albastru metalizat si cand mai da caldura ii schimb culoarea...sper sa dea bine, e un albastru deosebit
                  ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                  Comment


                  • #84
                    Ti-am vazut bolidu' prin oras, arata foarte bine, bafta la modifcat si resurse multe ca o sa ai nevoie!!!!
                    Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                    Comment


                    • #85
                      MERCI P_D
                      Mai mult de timp decat de resurse...
                      ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                      Comment


                      • #86
                        Cata modestie..

                        Comment


                        • #87
                          Arata super masina sa inteleg ca vrei sa o faci alta nouanta?

                          Comment


                          • #88
                            un albastru metalizat ceva ....

                            Iulian-pe bune nu am timp, stau cu vopseaua din toamna dar avand doar o masina cu care imi fac toata treaba , gandeste si tu- cand am timp sa mai fac ceva la ea?
                            Mai ales sa o vopsesc? Te las sa te gandesti... la varsta ta nici eu nu-mi bateam prea mult capul dar trec anii si...ai sa vezi ca o sa ai nevoie de mai mult timp...

                            Ciao
                            Last edited by TM52XXX; 4 March 2009, 00:28. Reason: Automerged Doublepost
                            ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                            Comment


                            • #89
                              Era vorba de "resurse multe ca o sa ai nevoie la modificat", nicidecum la vopsea..
                              In fine, eu nu vreau sa ma cert cu nimeni, mai ales cu astia "ai mei" (sper ca nu v-am jignit) din Banat.

                              Era o chestie de moment, asa mi-a venit atunci. Daca te-am deranjat cu ceva eu imi cer scuze public.
                              Sanatate, sa auzim de bine!

                              Comment


                              • #90
                                Stai linistit prietene , nu se supara nimeni si nici nu e cazul sa-ti ceri scuze...si oricum de resurse nu e nevoie asa de mare ca nu prea ai ce sa faci la masini de genul mcv
                                ciao
                                ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google