B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fane..taie pragurile pe lungime si dimensioneaza pragul sa fie sub "buza" pe care se pune cricul,asa cum sunt vor fi foarte usor de atins/spart,plus, sunt prea MARI.
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • Vor urma si modificari ale barelor , dar nu stiu cand , deocamdata ma voi bucura de praguri , iar cu ocazia asta voi vedea daca chiar sunt in masura sa am grija de ele , daca nu , inseamna ca nu e stilul meu ...

      P.S. distanta de la prag la sol este de aproximativ 11 cm.
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • Deci arata foarte tare cu pragurile si cand o sa fie si barile modificate si vor fi la nivel cu pragurile o sa arate criminal.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • salutare fane..ai mare grija ca sunt prea late...o sa ai mari probleme la elevator..o sa gasesti cam greu o vulcanizare care sa ti-o poata ridica pe cric..eu stiu din propria experienta..in rest ii sta super..de ce nu ai ales varianta fibra? sunt mai rezistente..eu le lovesc zilnic si nu au nimic..inca..
          poate punem de un "best MCV"..cine stie..sa le porti sanatos..ai grija
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • Multumesc frumos , ele sunt din fibra , dar sunt foarte subtiri , astept sa simt problemele pe pielea mea , apoi cu siguranta voi lua masuri
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • Frumos. Le-am pus si eu pe masina de proba sa vad cum se vede si da chiar bine. Imi place modelul asta simplu. Multa grija . Bafta

              Comment


              • Frumos mai Fane, baga si un tub de spray sa fie la culoare si deja mai facem un "aspirator".

                Sa le stapanesti sanatos si sa ai mare mare grija de ele.
                Super Oferte Accesorii Logan

                Comment


                • upgrade
                  Photo0466.jpg
                  dupa meci le montez
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • ai dat-o de gard cu astea...
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • de ce?? ....
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • mai bine mai astepti putin,strangi si arunci lupe in faruri
                        Last edited by matheo66c; 6 September 2011, 22:31.
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • nu fi rau , mie imi plac astea , nu poti face treaba mare pe gusturile omului .. rauleee .. huaaaa
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • Vezi ca d-alea mi-as pune eu daca ar fi sa fac ceva la faruri. Sunt singurele faruri care-mi plac cu adevarat, Streetstorm. Buna investitie ma!

                            edit: nu sunt Megadrive, copieturile alea.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Mai bine asteptai si punei lupe ,despre farurile astea am auzit ca nu prea lumineaza bine....
                              http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                              Comment


                              • exact!!!.......
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google