B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca tot ai pus lupele pune macar xenon pe ele... eu unu daca as avea logan personal tot genul asta de faruri as pune ....

    Matheo, nu toate farurile de genul asta sunt proaste, dragman le are de mai mult de 2 ani si nu au nici pe dracu

    Si la intrebarea lui aleXpeed ... sunt mai multi cu lupe in faruri stock decat genul asta de faruri ... cel putin din cei care vin la intalniri.

    Fane arata bine masina, dar fa ceva cu pragurile alea si fale mai scurte. Daca faci o pana o sa te cam chinui sa bagi cricul sub prag, senzatia maxima ar fi sa se lase masina pe prag si sa crape(sa vezi atunci senzatie).
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by aleXpeed View Post
      Ia fa-mi o lista cu cei care au StreetStorm pe forum si cati au lupe.
      dada...fa o lista

      Arata de milioane Fane, dar schimba ledurile de la angel cu unele galbene, sa se vada frumos si ziua...asta doar daca vrei! Bafta multa...
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • sincer , ele se vad alb galbui , nu stiu de ce au iesit asa in poza
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • sunt ok si farurile astea !
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • Pragurile alea mi se par cam joase cu bara stoc. Ai grija ca daca te pune dracu' sa-ti iei hidosenia aia de bara fata de la Pilot, te alerg cu drujba
            Idea e ca daca vrei sa-ti faci bara fata sa se pupe cu pragurile, anunta-ma si-ti fac un design adevarat. Sunt sigur ca nebunii aia de Madalin si Catalin se baga s-o faca
            sigpic
            ^Logan turbat (WIP)^

            Comment


            • Arata bine masina Fane,pragurile cum au mai zis si alti colegi o sa mai trebuiasca scurtate ca o sa ai probleme cu ele asta o sa te convingi si tu pe parcurs.Farurile mie imi plac , am avut pe masina si au fost super ok, adevarat ca fara xenon nu lumineaza foarte bine dar daca pui de 55w pe scurta si 35w lunga si le reglezi cum trebuie ai rezolvat problema.Bafta!
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • Arata bine cu farurile.
                Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                Comment


                • eu ma refeream ca sunt mai multe faruri in genu cum are fane... nu neaparat streetstorm...ma refer la forma..design etc... in toata tara decat lupe

                  Comment


                  • Pragurile, in forma actuala nu imi plac, dar daca zici ca se va lucra si la bari, atunci vad altfel problema, sunt sigura ca o sa iasa ceva frumos. Sigur baietii de la Custom iti vor da idei bune si o sa iasa o treaba super.
                    felicitari pentru ce ai facut cu dricul, e fitza
                    sigpic

                    Comment


                    • man esti sigur ca faci fata drumurilor noastre cu pragurile alea?
                      sigpic

                      Comment


                      • sincer, bad boy-ul se pupa mai bine cu farurile astea, fata de stok/lupe, mie imi place mai mult, acu depidne de gusturi...sa le aprinzi sanatos ;)
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • Multumesc frumos

                          inca nu ma apuc de ele sa le finisez , mai merg cu ele asa o perioada sa vad daca ma pot descurca...
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • Originally posted by Valentin_N View Post
                            Pragurile alea mi se par cam joase cu bara stoc. Ai grija ca daca te pune dracu' sa-ti iei hidosenia aia de bara fata de la Pilot, te alerg cu drujba
                            Idea e ca daca vrei sa-ti faci bara fata sa se pupe cu pragurile, anunta-ma si-ti fac un design adevarat. Sunt sigur ca nebunii aia de Madalin si Catalin se baga s-o faca
                            offtopic : ia fa tu cateva experimente pe masina mea )

                            ontopic : fane tu fa cum zice inimioara ta pune ce vrei pe ea ca noi majoritatea vom da " like " la masina ta

                            Comment


                            • pragurile daca le taie o sa taie maxim 2cm din ele ca sa fie la nivel cu pragul masinii ... arata bine fane dar ai pus prea multe nituri la un singur prag ... in 3 nituri se tinea perfect, nu trebuiau 10 la fiecare

                              In rest, spor la modificari in continuare!
                              sigpic

                              Comment


                              • cateva poze mai clare

                                Photo0482.jpg Photo0483a.jpg

                                astazi am tarsait pragurile putin la o groapa lata cat drumul, era surpat drumul , 2 adulti si un copil in masina , iar cand am trecut singur nu le-am mai atins .
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google