Cu ce asigurator ati incheiat polita CASCO?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 313 ron pe an ? probabil iti scoteam la jumate...dar ce ai avut dauna? daca da ce malus iti apare pe polita de asigurare? M4 la o dauna...
    sigpic
    Experienta in asigurari de peste 5 ani.

    Comment


    • B2

      Fara daune!
      Erau si mai ieftine la astra carpatica si euroins parca..
      Last edited by micutzu666; 1 April 2012, 15:58. Reason: Automerged Doublepost
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • Full CASCO (TOTAL PLUS) la Groupama, 1100 ron/an, fara fransiza, suma asigurata 6700E.

        Comment


        • Eh...uite ca se poate si la case mai mari : http://www.viata-libera.ro/eveniment...allianz-tiriac ! Asa ca , nu prea mai conteaza la ce societate iti faci asigurare in ziua de azi....risti sa ramai cu buza umflata oricum...

          Succesuri ))
          Inchei Orice Tip de Asigurari !

          0740510556

          Comment


          • Imi expira CASCO acuma si am 2 optiuni: fie raman la Asirom pentru 950 lei fie plec la Astra 750 de lei dar nu stiu cat de seriosi sint astia din urma. Ce ziceti ?

            Comment


            • Cu cei de la Astra, am recent o nemultumire; cu platile la cei cu RCA am auzit ca-s mai zgarciti, la Casco se pare ca platesc.; eu personal n-as face casco la Astra totusi.
              P.S.
              Eu am la Omniasig
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • la carpatica asirom uniqa am facut asigurarile...

                Iar nu am fost atent,e vorba de Casco!!
                Last edited by micutzu666; 10 May 2012, 19:56.
                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                Comment


                • Originally posted by IancuMIC View Post
                  Cu cei de la Astra, am recent o nemultumire; cu platile la cei cu RCA am auzit ca-s mai zgarciti, la Casco se pare ca platesc.; eu personal n-as face casco la Astra totusi.
                  P.S.
                  Eu am la Omniasig
                  Si eu nu as face la Omniasig.3 ani de zile a durat procesul cu Omniasig ca nu vroiau sa plateasca.Nici sa nu mai aud de ei.
                  sigpic

                  Comment


                  • Am avut la Omniasig,nu au comentat prea mult.Am si platit o gramada..,dar am si folosit polita..
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • De asirom ce ati auzit?

                      Comment


                      • Tocmai au platit o dauna de 19.000 lei pe RCA-ce este drept cu ceva intarziere dar au platit-o...
                        Dintre cunoscuti 1 singura persoana a avut casco la ei si-a fost multumit 1 odata in vreo 2 ani de contract cand a apelat la ei pentru niste infundaturi.
                        Last edited by god; 13 May 2012, 00:01.
                        ex-Logan Ambition 1.5 dci Iunie 2006/RIP Dec 2011
                        Dacia Duster Laureate 1.5 dci 110cp 4X4, ESP + whatever packs

                        Comment


                        • am tot citit pe aici si nu prea sunt chestii imbucuratoare. pana la urma merita sa ma complic cu casco sau mai bine tin banii pt motorina ? un milion pe luna mi se pare destul de mult in conditiile ce criza. sau platesti si te rogi sa ti-o traga vreunul ca sa mai scoti din paguba?!

                          Comment


                          • La loganul din 2005 am avut casco la Groupama. Foarte multumit de ei, daca o gaseam lovita, (de ex mi-a cazut o tabla de pe bloc pe ea) nu ma mai incurcau sa imi ceara documente de la Politie, autoriazii, anexa 2 etc.Toata treaba se misca repede si in max4 zile aveam masina
                            Repet, foarte multumit de Groupama
                            Acum la masina cea noua am facut la Omniasig pentru ca a fost mai ieftin, iar dealerul mi-a zis ca sunt ok si ca lucreaza bine cu ei.

                            A apelat cineva la Casco Omniasig?Pareri, probleme ?

                            Multumesc!
                            Last edited by vdmihai; 15 May 2012, 15:47.
                            sigpic
                            !

                            Comment


                            • cat te costa vdmihai ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Costa 288 euro pe an.
                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google