Cu ce asigurator ati incheiat polita CASCO?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Go

    apropo daca ai alarma pe ea sau nu tin cont de asta ...ma refer la pretul asigurari ??? si daca da cam cat la %

    Comment


    • #32
      da joinivip poti sa adaugi orice pui pe masina... eu o sa imi asigur tot ce pun pe ea chiar si folia depe geamuri

      sigpic

      Comment


      • #33
        go

        @sonykel nu ma referam la faptu ca-mi asigur alarma ...ma refream la faptul ca daca ai alarma aceea pe masina adica e mai sigura nu scad si ei putin din pretul de asigurare ???

        Comment


        • #34
          nu prea cred ca o sa iasa uniform decat daca incearaca la un polizor )...eh daca inca scrie pe forum nu cred ca sunt chiar as rau ...nu de alta dar consoarta ......) nu-l mai lasa in viatza

          Comment


          • #35
            Originally posted by Jonivip
            nu prea cred ca o sa iasa uniform decat daca incearaca la un polizor )...eh daca inca scrie pe forum nu cred ca sunt chiar as rau ...nu de alta dar consoarta ......) nu-l mai lasa in viatza
            cred ca trebuia sa postezi la caucioace....

            acum sa revenim la casco stiu ca unii iti dadeau o reducere intre 5-10% ptr alarma
            sa nu uitam ca un casco mai iefitin e cel cu fransiza...
            dar eu am ales cu 0% fransiza...
            a si apropo traiam in romania nustiu daca am mai zis pe forum dar masina mea e deja asigurata si ea inca nu a intrat pe linia de fabricatie...
            am sunat la banca si pai prima rata e gratis pai da dar mie imi vine masina in 7decembrie iar rata aceasta promotionala de care ziceti dumneavaosta e pana pe 12dec... la care tipa: e atunci doar 5zile promotie casco gratuit
            cum au ajuns uni sa lucreze la banci???

            sigpic

            Comment


            • #36
              go

              mi-e personal cu plata trimestriala mi se pare cel mai bine..vin iar cu o intrebare daca achiti pe intreg anul ai ceva reduceri fata de plata in rate a asigurarii ???

              Comment


              • #37
                da dar trebe sa-le reamintesti sa-ti faca discount...

                sigpic

                Comment


                • #38
                  Da si eu am platit eu o rata Casco la masina in contumacie.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • #39
                    La Logan Abs plus 1,4 mpi Reprez Dacia din C-ta imi face casco cu pretul de 750 ron/an....de fapt ma obliga sa il fac la ei ca o sa fie in credit.Sunt curios care e fransiza la pretul asta...

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by fabulous4u2
                      La Logan Abs plus 1,4 mpi Reprez Dacia din C-ta imi face casco cu pretul de 750 ron/an....de fapt ma obliga sa il fac la ei ca o sa fie in credit.Sunt curios care e fransiza la pretul asta...
                      pretul e foarte bun,eu dau la dci-ul meu vreo 850 ron/an

                      Comment


                      • #41
                        daca e credit prin brd cu casco la omniasig e fransiza 0%

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          BCR asigurari. Foarte multumit de ei.

                          Comment


                          • #43
                            Eu m-am interesat de curand la Generali mi se par scumpi ...la o masina de 10 000E 530E pe an si franzisa de 100E...lollllll

                            Comment


                            • #44
                              mai ieftin de Generali nu cred ca mai exista?...

                              Comment


                              • #45
                                Nope, e cel mai ieftin la Generali.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google