Si Totusi S-a Intamplat !M-a Lovit O Masina De BG !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B997NDL View Post
    era logic sa fie asa... toti tiganii si cocalarii vin cu masini di GB spania...etc crezi ca mai au bani de asigurare ?!
    au mai multi bani decat crezi tu ,dar nu sa dea la asigurari sau sa-ti dea tie sa-ti repari tigaia.ba unii i-au si ajutore sociale si au mai mult aur pe ei decat are o scara de bloc.
    Welcome to the Club, We Have Jackets !

    Comment


    • Si uite dupa 4 luni de zile de la accident, am primit si eu banii de la BAAR Romania,direct in card.
      KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

      Comment


      • Ai primit toti banii cheltuiti sau au mai taiat din ei stil Carpatica/Euroins?
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Absolut toti,conform facturii si devizului depus.
          KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

          Comment


          • dar a si durat 4 luni... bine ca ai scapat !

            Comment


            • Asa e,nu doresc la nimeni,totusi am impresia ca s-au mai miscat lucrurile spre bine cu daunele astea pe BG,am auzit pe unii care au stat si un an pana si-au luat banii.
              KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

              Comment


              • Si pe mine m-a lasat un BG-ist fara masina acum 2 ani... Era cu o vechitura de VW Transporter, venea din fata, a intrat in depasire pe linia de tramvai, a derapat, ca era ud pe jos (ploua), a ajuns pe contrasens si m-a izbit frontal in plin. MCV-ul meu cu 16v a murit la datorie aparandu-ma, am iesit din masina fara o zgarietura si ea... dauna totala! BG-istul nu purta centura, a spart parbrizul cu capu in dreptul locului mortului, si-a rupt vreo 2 coaste si un genunchi... deh, ce sa-i fac! Eu mi-am luat de la BCR despagubirea pe casco si din ea am luat-o pe actuala, second hand, ca n-am avut sa mai pun diferenta de una noua. Asa ca acum, cum vad BG-isti pe drum, ii ocolesc cat pot, ca majoritatea sunt dusi cu capul.

                Comment


                • Ce am observat ca masinile cu nr de BG (soferii) circula mai imprudent si nu prea cunosc regulile elementre de circulatie (sau le ignora)...procentul e destul de mare.

                  Comment


                  • pentru ca majoritatea (n-or fi chiar toti) sunt cocalari 100% care nu stiu daca au invatat sa citeasca cat sa ia carnetul pe bune.
                    si mai au si masini de 1000 de euro, asa ca li se cam rupe.

                    Comment


                    • Treaba mai urata e ca masinile de BG nu au treaba cu ITP-ul de la noi. Unele masini sunt bune de dus la REMAT.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google