Accident

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by prometheus View Post
    Am inteles ca-i rupere prin service-uri cu masini botite in iarna asta , sa te inarmerzi cu muulta rabdare.
    Stai, că încă nu a venit iarna cu adevărat.
    @mariannn: Baftă cu dosarul!

    Comment


    • #17
      chestia de care mi-e lehamite este ca usa aia care va veni pe masina, nu va mai fi tratata anticoroziv asa cum ar fi restul masinii (nu ca ar fi mare tratament, dar cat de cat)...
      MERCI!
      Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

      Comment


      • #18
        La RCA creste indiferent ca faceai sau nu ancidentu' ) Tu ai noroc ca primesti o prima in plus, Mareane :P

        Acu' , si sarac si cu pretentii. Clar ca nu e ca aia dă fabrica, dar asta e. speram ca nu ti-o mananca rugina de scoti picioru' prin ea )Vorba lu' Ampt, bafta cu dosarul, sa nu faca aia figuri geometrice.

        Comment


        • #19
          "chestia de care mi-e lehamite este ca usa aia care va veni pe masina, nu va mai fi tratata anticoroziv asa cum ar fi restul masinii (nu ca ar fi mare tratament, dar cat de cat)...
          MERCI!"

          Exact din acest motiv eu ti-am zis de usa din dezmembrari
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • #20
            Poti avea ghinionu' ca una (portiera) din dezmambrari sa-ti faca floare de rugina dupa un an...macar cu o usa tabla noua tratata sau netratata, tot te tine un 3-5 ani pana o ia rugina nasol

            Comment


            • #21
              la asta ma gandesc si eu...
              Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google