Ce Masina Ati Lua Cu 10.000 Euro ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    vrei confort? vrei putere ? vrei fiabilitate ? vrei intretinere la preturi minime?

    gandeste-te ce vrei si vei gasi raspunsul ... eu unul mi-as lua logan sh si cu diferenta de bani l-as face dupa gustul meu

    Comment


    • #32
      cezar parerea mea ca Ford-ul este peste Skoda mai ales ca arata ma bine , are un interior de invidiat , sisteem audio foarte bun etc etc am un prieten care si-a cumparat o honda civic 56000 km 2.2 diesel 140 cai cu foarte multe optionale pe ea printre care specific plafon panoramic , scaune incalzite , pilot automat, car kit etc
      Interactive Design Lights & Sound <- click

      Comment


      • #33
        1.skoda
        2.golf 5-6 depinde cum gasesti
        3.logan benzina 1.6 16v


        eu asta as alege daca as avea banii tai

        Comment


        • #34
          Mie Fordul mi se pare aceeasi marie dar cu alta palarie.
          E adevarat ca Mondeo e mai simpatic, dar e si mult mai scump.

          Se poate cumpara si un Citroen C4 (exclus alb), cu pana-n 7000, vechi de 2 ani, diesel, cu putini km in bord.
          Sau un logan sh 1.6 16v, la bani de acadele: 4000.

          @deluxe: pt ca fordul mi se pare o masina banala cu pretentii. Cel putin fiesta si focus sunt anoste.

          Comment


          • #35
            A gasit careva Golf 6 de vanzare cu 10.000 de euro? Nu inteleg de ce-i recomandati omului asa ceva cand un Golf 6 incepe de la 12-13.000 de euro?

            Mondeo mi-a placut modelul 2006, dieselul bunisor, benzinar consuma mult.
            Modelul nou e prea butucanos.
            Attached Files

            Comment


            • #36
              eu unul mi-as lua un audi a4 din 2006 1.9
              id messenger:merlan.alexandru

              Comment


              • #37
                sau chevrolet cruze otto sau diesel...

                Comment


                • #38
                  M-am gandit mai bine....
                  Mi-as luat o troaca de 5000 si de restul as face ceva util

                  Comment


                  • #39
                    dar intrun bmw seria 7 de prin 2004 nu ti-ar sta mai bine?parere mea
                    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                    Comment


                    • #40
                      BMW-ul din 2004 arata ca un semi-cur...Coclaris Style.
                      Daca ar vrea sa mearga pe ramura asta, cred ca Mercedes s-ar mula mai bine. Sau cine stie?

                      Comment


                      • #41
                        Eu Octavia as lua 1.4 tsi

                        Comment


                        • #42
                          da interesant... fiecare cu parerea lui ma intereseaza consumul in primul rand sa fie pana 7 % nu conteaza ca e diesel sau benzina, masina sa fie mare si in 4 portiere, exceptie ar face doar golf 6 si da am vazut la 10.000 chiar si-a luat cineva cunoscut la o oferta fix cu 10.000 plus 3 vouchere. Masinile frantuzesti cad din start gen citroen, renault, peugeot ... Costurile de intretinere conteaza, de aceea vreau o masina dupa 2007 si pana in 100.000 km.
                          Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                          ID: cipry263

                          Comment


                          • #43
                            Revizie la Citroen C4, de 45 000 - 500 ron (inclusiv filtru de motorina). Scump?

                            Comment


                            • #44
                              La Volvo te-ai gandit?
                              Un s40 de exemplu
                              sigpic
                              !

                              Comment


                              • #45
                                KIA Ceed e 9900 de eur prin rabla. Masina noua e masina noua si e cel putin la fel de buna daca nu mai buna decat un Golf.

                                Mai poti lua un Logan MCV benzinar de 1-2 ani vechime (inca in garantie) si sa ii pui GPL imediat ce se termina garantia.

                                Octavia benzinar de 1.6 consuma multisor iar dieselul e zgomotos.
                                Logan GPL 1.4

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google