RCA Mai Scump La Leasing?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ce firma de leasing?
    300 roni pentru tot anul pe persoana juridica?

    Comment


    • #32
      OTP leasing este firma. Da persoana juridica pe tot anul. Dar cred ca am prins inainte sa se scumpeasca pentru ca polita era venita la Asiban din Decembrie. Deci cred ca sunt un norocos
      Last edited by abu20; 1 February 2009, 15:23.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Daca am RCA si casco la Unita pot sa aleg alta alta firma la RCA ca astia anu asta sug bani de la noi din portofel ca aspiratoru indiferent daca nu am avut incidente rutiere si asigurarea a fost nevoita sa plateasca normal nu trebuie sa avem ceva reducere?

        Comment


        • #34
          Originally posted by radu2008 View Post
          Daca am RCA si casco la Unita pot sa aleg alta alta firma la RCA ca astia anu asta sug bani de la noi din portofel ca aspiratoru indiferent daca nu am avut incidente rutiere si asigurarea a fost nevoita sa plateasca normal nu trebuie sa avem ceva reducere?
          In primul rand SALUT si bine v-am gasit!
          Anul trecut in septembrie rca/1 an(la motor de 1.6)=685 lei.Am vazut intr-o oferta de la ardaf pe acest an rca=in jur de 700 lei!Nu este de ajuns k euro a ajuns la 4.3 si cica ar mai creste,m-ai umfla si facturile!Am inteles k se poate plati rca la alta firma si se trimite chitanta la ei!E adevarat?
          KISS FM ALBASTRU 1.6[url=http://www.userbars.be][img]http://img13.imageshack.us/img13/1200/20

          Comment


          • #35
            Sincer nici eu nu stiu daca se poate face la alta firma de asigurare astept raspuns de la cei care au informati concrete.
            Last edited by darksid3; 2 February 2009, 08:50.

            Comment


            • #36
              Da si Golanul meu e in leasing in decembrie 2008 RCA OMNIASIG 775 Ron deci nasol asta ii nu le poti avea pe toate

              Comment


              • #37
                Originally posted by abu20 View Post
                OTP leasing este firma. Da persoana juridica pe tot anul. Dar cred ca am prins inainte sa se scumpeasca pentru ca polita era venita la Asiban din Decembrie. Deci cred ca sunt un norocos
                Mi se pare foarte putin...si nu stiu ce sa zic...eu anu' trecut am dat aproximativ 600 roni

                Comment


                • #38
                  Originally posted by TWeetY View Post
                  Mi se pare foarte putin...si nu stiu ce sa zic...eu anu' trecut am dat aproximativ 600 roni
                  La ce firma ai RCAul si ce firma de leasing ai masina de ai dat 600 ron ca ai motor de 1,4 eu la Unita anul trecut am dat la 1,6 558 ron NU STI SE POATE ALEGE ALTA FIRMA DE RCA MAI IEFTINA?

                  Comment


                  • #39
                    Am leasing prin RCI si asigurare prin Omaniasig.
                    Nu cred ca pot face RCA cu altii deoarece apare in contract ca si borker de asigurare Omniasigul.
                    P.S. Nu mai cita postul anterior
                    Last edited by Ionut; 2 February 2009, 19:06.

                    Comment


                    • #40
                      Leasing prin RCI, din aprilie 2008. RCA pe un an = 672,60 lei, evident, la Omniasig. Trebuie sa accept politele lor pentru ca au avut grija sa stipuleze in contract acest lucru...
                      Logan Ambition 1.5 DC

                      Comment


                      • #41
                        Omniasigul are preturi mai mari fata de alte firme de asigurare eu am avut de ales intre Omniasig si Unita si am ales Unita pentru ca era mai iefin anul trecut in aprilie am platit pe RCA 558 lei am leasing prin Impuls leasing romania auma astept luna aprilie sa vad cu cat platesc mai mult fata de anul trecut ma apuuca groaza si euro nu mai are de gand sa scada sub 4 lei sa ma mai linistesc putin.

                        Comment


                        • #42
                          Cunoastem, cunoastem... Si speram, pana in aprilie.
                          Logan Ambition 1.5 DC

                          Comment


                          • #43
                            Asa ca idee , la un coleg cu 1,4 GPL cu leasing prin RCI, factura cu RCA-ul are o valoare de 713 lei.C'est la vie.....

                            Comment


                            • #44
                              Foarte mult pentru logan 1,4 eu astept luma aprilie cu groaza cat imi vine de plata la logan de 1,6!

                              Comment


                              • #45
                                La un an, tinand cont ca cei mai multi fac si revizia adunata cu noua factura RCA plus rata propriu-zisa plus rata CASCO se aduna in jur de 2000 RON.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google