Pentru tatici , mandria lor de copii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AMR 4-5 zile.....
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • bravo cristi si multa sanatate,fericire.
      sigpic #

      Comment


      • Originally posted by adimrv View Post
        bbogdan tare ce ti-a zis fiul tau sa speram ca nu ajungem noi acolo.
        M-a intrebat intr-o seara de ce nu-l las eu sa se casatoreasca el cu prietena lui.M-am inecat cu mancarea si l-am intrebat daca stie ce urmeaza dupa casatorie.Uite aici discutie cu un indragostit de cinci ani si doua luni:
        "-Da,copii!"
        Eu-Ce dobitoc ti-a mai spus prostiile astea?
        -Nu mi-ai spus tu ca dupa nunta am aparut noi(el si sora lui).
        -Ba da...dar ce mancati a doua zi dupa nunta?
        -Salam!
        -De unde ma salam?
        - De la Non-stop!
        -Si cu ce platiti?
        -Cu bani!
        -De unde bani?
        -De pe card!
        -Pai de unde card daca nu munciti?
        -Noi suntem micuti,nu trebuie sa muncim,voi trebuie sa ne dati de mancare ca suntem copiii vostri!
        -Tu ai intrebat-o pe ea daca e de acord?
        Fiica-mea(de pe hol):-Da!!!L-am auzit si eu!!!
        Eu-Si ea ce-a zis?
        Fiica-mea-A zis ca bine!
        In aceste conditii,ma declar deja invins!
        Last edited by bbogdan; 3 November 2009, 20:34.

        Comment


        • Ureaza-le "Casa de piatra" din partea mea. Asa mic si deja se gandeste la nunta. Spune-i sa isi traiasca viata cat mai poate, ca dupa nunta...
          sigpic
          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

          Comment


          • bbogdan te pregatesti de nunta...
            sigpic #

            Comment


            • @bbogdan: foarte tare nene. Baiat descurcaret si responsabil inca de pe-acum)!
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • Peste cateva zile eram intr-un loc cu el,si era o fetita de vreo trei ani,frumusica foc,si se uita lung la el(era un copil mare pentru ea).Ma aplec spre el si-i spun la ureche"vezi sa nu te indragostesti".Se intoarce pe partea opusa fetitei si-mi spune foarte incet"taci din gura" pe un ton conspirativ.M-am abtinut cu greu sa nu izbucnesc in ras.
                Si aproape zilnic,ei doi imi dau ocazia sa traiesc minunea de a fi tata.De cinci ani si doua luni.Din motive de sanatatea sotiei,vor fi numai doi.
                Alta:ii duc la gradinita,vin acasa si incep sa sap in gradina.Termin si cand ii aduc acasa,ma intreaba ce am facut in ziua aceea,si eu ii arat,fiind la poarta,gradina sapata.Si el:"Ai cumparat un tractor?"
                Intrebare:"Mama,tu stii cum dorm cangurii?"
                -Nu,nu stiu.
                -REZEMATI IN COADA!!!Am vazut eu la Animal Planet,nu te mint.
                Sau gasiti voi raspuns la asta:"Cine taie burtica la animalele care nasc in padure"?Eu l-am repezit si i-am spus sa se duca repede sa-mi aduca ceva greu de gasit,sa uite intrebarea.

                Originally posted by Logan 4 ever View Post
                Ureaza-le "Casa de piatra" din partea mea. Asa mic si deja se gandeste la nunta. Spune-i sa isi traiasca viata cat mai poate, ca dupa nunta...
                Se spune ca tot patitul e priceput!!!
                Last edited by bbogdan; 4 November 2009, 22:19. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • astea sunt momente de neuitat si sti cu se zice "puiul invata cioara"..
                  sigpic #

                  Comment


                  • Lasa ca vezi tu ce-i aia "Tati,ti-am spus ca nu vleau sa o mai pupi pe mami pe gulita?"Putintica rabdare,stimabile!

                    Comment


                    • AM facut 7 luni si deja ma joc de-a vati- ascunselea..stau pe gatul lu tati..si ma joc cu papusile cat mine de mari
                      Attached Files
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Sa-ti traiasca jokere....este o dulceata fetita ta!! Multa sanatate, si fericire!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Sanatosi si voinici sa fiti



                          uffff Gionel )) imi dadusi emotii

                          Comment


                          • Thejock3r prima poza e mortala,multa sanatate si bucurii
                            sigpic #

                            Comment


                            • Laurica.....nu am vrut sa iti dau emotii, mai citesc si eu pe aici....invat de la cei cu experienta ca usor usor va veni si randul meu.....si cand vad toate posturile astea, parca parca prind tupeu

                              sigpic

                              Comment


                              • Tupeu sa treci la treaba?Tehnologia e ea cam depasita dar e trendy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google