Pentru tatici , mandria lor de copii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In primul rand, salutari tuturor familiilor fericite care au sau sunt in asteptarea unui copil. Se pare ca aparitia prichindeilor v-a implinit viata. In al doilea rand, raman uimit de cat de multe stiu loganistii despre femeie inainte si dupa sarcina, alaptare, schimbare scutece, colici, tratamente, baite, hainute, etc. Fratilor, sunteti o adevarata enciclopedie. Ma bucur ca exista acest topic, cand ma voi hotari sa fac si eu o mogaldeata stiu unde sa apelez. Sa va traiasca pustimea !
    sigpic
    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

    Comment


    • @ady_p mersi de urari.
      @Thejock3r fumoasa printesa ai ,multa sanatate.
      sigpic #

      Comment


      • Jockere, pentru cand ai programat prima intalnire LC a printesei tale? Vreau sa semnez si eu condica atunci.

        Va multumim ca ne dati ocazia sa ne bucuram alaturi de voi in aceste momente speciale, pana sa se tarasca si prin casele noastre asemenea mici minuni!
        Last edited by ReBe; 24 April 2009, 19:32.
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • hai baieti ca se poate,mai greu dar se poate.
          sigpic #

          Comment


          • Se poate se poate...greturi peste greturi...si cam atat...restul e Logan!

            Comment


            • Au inceput poftele e naspa,restul e logan.
              sigpic #

              Comment


              • fratilor e greu rau de tot ,voi cum v-ati descurcat? nu ai nu nimic.
                sigpic #

                Comment


                • ai 2 variante: sa fugi pana scoti ochii sau sa ii distragi atentia ... chestiile babesti cum ca pierde daca nu ... e o prostie care trebuie "explicata" si implementata din timp consoartei
                  unii sunt norocosi si nevestele nu manifesta pofte in mod deosebit, dar sunt unele care chiar profita de moment ... cazuri si cazuri
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Adi , calmeaza-te frate , fi barbat , "nu ceda din prima seara" , vb. cantecului.
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • asa e dar pt mine e ceva nou .
                      sigpic #

                      Comment


                      • Mai Adi parca ai fi insarcinat tu... Nevasta-ta e insarcinata de ceva timp, ce ti se mai pare nou?

                        Comment


                        • Coane ai fost partas la fapta, suporti "consecintele"...asta este ))Sa se nasca sanatos, asta e important
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Originally posted by vasile78 View Post
                            Mai Adi parca ai fi insarcinat tu... Nevasta-ta e insarcinata de ceva timp, ce ti se mai pare nou?
                            E simplu cand iti da cineva explicati sau sfaturi dar pe viu e tare ciudat mai ales cu alte aspecte nu mai potei face s..
                            sigpic #

                            Comment


                            • Daca tot vorbim de copii va prezint mica mea printesa de doar 3 luni.
                              Attached Files

                              Comment


                              • bravo ce frumoasa fetita, sa-ti traiasa si atentie reclama cu cafeaua iacobs
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google