Pentru tatici , mandria lor de copii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    turbojack
    multumesc de felicitari si mersi de sfaturi.
    sigpic #

    Comment


    • #47
      Confirmat si la mine ieri (cu testul)...asa ca ma inscriu si eu oficial in cursa...
      P.S....nu la mine...la nevastamea

      Comment


      • #48
        la 10.30 , azi, avem ultima ecografie :| s-ar putea sa ies cat de curand din randurile "voi fi tatic " in .. "sunt tatic"
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #49
          Sanatate la toata lumea!
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #50
            Sanatate tuturor....si multa bafta !
            Sa va bucurati de el/ea si sa fie sanatosi.Restul vine de la sine !
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • #51
              ecografia de astazi....6.2 saptamani, si "micutul" are doar 22 mm.
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • #52
                Sa va traiasca micutii!
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #53
                  in faza terminala.trariv-ar famelea!eu am doi.in primu rand bafta celor care nasc normal si in al doilea celor care nasc prin cezariana(2 la activ).baieti se schimba treaba!totul pentru ei!mergi la nevasta cu flori ,declari copilu,scoti certificatu,luat trusou si nu stiu.. ce mai departe acasa .. sper sa fie intr-un ceas bun.off topic:paste fericit ptr catolici!eu sunt orto dar am multi prieteni catolici.asa ca ciocniti ouale!
                  Last edited by margelatu; 8 April 2009, 22:46.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • #54
                    Ce frumos suna cum o spui tu. Eu zic asa.
                    Inca esti aurolac, nu prea realizezi si te trezesti brusc ca ai de mers pe la institutii sa iti declari odrasla. Evident ca acolo uiti de ce ai ajuns, dar esti happy, esti tatic Cel putin eu asa am patit.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      andy tu esti mai special...

                      Originally posted by dani030669 View Post
                      Cu vorbitul cu bebe va sfatuiesc sa nu exagerati ca fiica-mea m-a capiat...

                      deci mai ales viitori tatici de fetite nu prea vorbiti catre burtica , ca oricum fetele ies vorbarete de felu lor...

                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        SoNyKeL... te rog nu ma fa sa te provoc la o discutie.
                        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                        Comment


                        • #57
                          te duci frumos si cumperi un buchet de trandafiri, arunci si niste petale de la intrare pina in dormitor, pregatesti o sticla de spumant fin, doua cupe scoase de le congelator, si sarbatoriti inpreuna pina a doua zi dimineata,sau i-ti iei frumos sotiia si petreceti numai voi doi intr-un local in care va-ti simtit cel mai bine si dupa continuati petrecerea acasa sub un cearceaf

                          Comment


                          • #58
                            Asta intr-o seara... si in urmatoarea? Hai ca sunt si eu curioasa cat de departe pot merge cu fitzele cand o sa am burta pan' la gura
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by dealexx View Post
                              te duci frumos si cumperi un buchet de trandafiri, arunci si niste petale de la intrare pina in dormitor, pregatesti o sticla de spumant fin, doua cupe scoase de le congelator, si sarbatoriti inpreuna pina a doua zi dimineata,sau i-ti iei frumos sotiia si petreceti numai voi doi intr-un local in care va-ti simtit cel mai bine si dupa continuati petrecerea acasa sub un cearceaf
                              Fa tu deastea si o sa te vad ca o sa iti doresti sa vina bebe numai sa scapi. Lasand gluma, ai mare grija cata "grija" ai cu soata. Vezi ca e foarte important sa se miste, sa nu devina sedentara si sa ceara totul. Pe langa faptul ca o sa iti fie tie greu o sa ii vina ei foarte nasol, o sa ia in greutate si nu o sa mai aiba mobilitatea pe care o cam pierde oricum spre luna 8>9 de sarcina.
                              Last edited by andy_x3m; 9 April 2009, 14:27.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Sa fie sanatos ca este cel mai important!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google