Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    de asta ce imi ziceti ?

    Sau asta
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
    Last edited by 827sam; 26 October 2012, 11:03. Reason: Automerged Doublepost
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • audi pare foarte corect si anuntul si masina.

      ala cu golful minte cu nerusinare "TAXA DE INMATRICULARE "O" ) cu ce ocazie ? o treci pe vre-un ong sau popa si-ti face procura ?
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Spre A3 inclin si eu Golful mi se pare "prea comun". S-ar putea sa ma insel, dar nu cumva are motorul ala problematic de pe Passat?
        Audi e benzinar, nu te doare capul.
        sigpic

        Comment


        • ba da. 2.0 tdi 140 de cai. si mai e si in 2 usi , negru. audi ala e 3 clase peste golful ala.
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Cat de frumos se vede afara din A3-ul ala cu trape. Foarte placut.

            A AVUT UN EVENIMENT PE PARTEA STANGA FACUTA PE CASCO
            Acum cat de grav o fi fost acel eveniment. Daca aminteste de el, o fi ceva mai putin serios, fara lonjeron indoit.
            Last edited by mr.K; 26 October 2012, 11:23.

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Acum cat de grav o fi fost acel eveniment. Daca aminteste de el, o fi ceva mai putin serios, fara lonjeron indoit.
              exact, macar nu are "comportamentul" unui samsar obosit, care zice ca e impecabila fara accident si cand colo ea a fost aproape dauna totala... si eu daca ar fi sa vand loganul as zice in anunt ca a fost lovita in spate, s-a bagat unu la o trecere de pietoni, s-a schimbat bara si gata, nimic grav... Deci probabil si aia a fost ceva de genul...
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • mi se par foarte tari amandoua.
                daca as fi avut banii aruncati pe logan...
                cum sa mai iei unul?! fie el si logan2

                Comment


                • "TAXA DE INMATRICULARE "O"
                  http://www.autovit.ro/volkswagen-golf-C25942920.html

                  cine-i da un telefon sa ne spuna si noua cum de-i taxa 0 ?
                  Last edited by Costi-bc; 26 October 2012, 20:55.
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • Mie nu imi merge pagina costi , cine stie poate are el pile
                    sigpic

                    Comment


                    • Una simpatica...in 4 ani i-a scazut jumate din valoare...
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      Comment


                      • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                        stiti ceva desprte acest motor si fiabilitate?.....pretul cum vi se pare

                        Comment


                        • de asta ce ziceti ? http://cautare.mobile.ro/automobile-...o&pageNumber=1 e cam scumpa sau doar mi se pare mie ?
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Originally posted by DMXTM View Post
                            http://www.autovit.ro/kia-cee-d-C26340688.html

                            stiti ceva desprte acest motor si fiabilitate?.....pretul cum vi se pare
                            ieftina ! si daca ce scrie acolo e adevarat e buna ...
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • Foarte marfa kia aia, si chiar are pretul mic, oare sa fie ala pretul ei normal ?
                              sigpic

                              Comment


                              • la kia aia e ceva ce nu e specificat in anunt (predare de rate sau ceva, nu stiu ce) e prea ieftina, 7500 e pretul corect pt o masina ca aia....
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google