Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nimeni, ţi se pare ţie că sunt chitit pe diesel?Am pus acum anunţurile cu diesel, că aşa am găsit acum....acum ceva timp am pus şi cu benzină...şi nici pe logan nu sunt chitit, chiar vorbisem cu un user de aici care vindea un focus 2003.....

    De asta ce spuneţi?(benzina)

    Last edited by TudorIonut; 26 March 2013, 21:43.

    Comment


    • zi-mi te rog ce fel de masina vrei (incapatoare , cu portbagaj , breck) , cati km faci anual , ce bani ai si cat vrei s-o tii.
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Am maxim 3000 euro....fac undeva la 10.000-15.000 anual cred, vreau sa o ţin cam 5-6 ani...dar menţionez că loganul îmi place mult....nu e ea avion sau nu are mare confort dar realismul e la putere=sunt conştient că la banii aştia nu găsesc mare lucru care să aibă taxa plătită....

        Comment


        • Originally posted by TudorIonut View Post
          Nimeni, ţi se pare ţie că sunt chitit pe diesel?Am pus acum anunţurile cu diesel, că aşa am găsit acum....acum ceva timp am pus şi cu benzină...şi nici pe logan nu sunt chitit, chiar vorbisem cu un user de aici care vindea un focus 2003.....

          De asta ce spuneţi?(benzina)

          http://mercador.ro/oferta/dacia-loga...200fd154;r:;s:
          Este preferance.
          Merita un maxim de 2000.
          La 3000 trebuie cu AC.
          Plus ca, la cum arata interiorul, numai 100.000 n-are

          Comment


          • nu-s fan reno , dar ... renault-megane
            sau opel-astra-
            poti compara asa ceva cu un logan ?
            Last edited by Costi-bc; 26 March 2013, 22:12.
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Apopo, scuze de off topic....cam cât se poate negocia la o maşină?....ştiu că depinde de cum arată...aşa în general....

              Comment


              • mai depinde si de valoare si de cat de disperat e vanzatorul. un negociator abil scoate pana la 20% la o masina ok...
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Originally posted by TudorIonut View Post
                  Apopo, scuze de off topic....cam cât se poate negocia la o maşină?....ştiu că depinde de cum arată...aşa în general....
                  Cum spunea si colegul, un maxim de 20%.
                  Eu as alege la 3000 euro o masina benzina, nu diesel, cu carte de service (Daca se poate), daca nu, sa nu prezinte uzura (volan lucios, schimbator asemenea, pedale dus, sau schimbate), cu AC si restul.
                  Sigur poti gasi!

                  Sa ai bafta!

                  Uite una de vazut:http://www.autovit.ro/dacia-logan-C28293390.html
                  Ciudat este ca are maciulie de modelele mai vechi, deci mare atentie sa nu fie de fapt din 2006. Daca este din 2006 i-a schimbat el fundul cu totul (portbagaj, stopuri).

                  Sau asta:
                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  Sau asta:
                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  Sau asta:
                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                  Are motorul mai fasnet putin, avand 100 de ponei.
                  Last edited by Cezar; 26 March 2013, 22:49. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Prima s-a dat....a doua îmi place...îmi făceam planul să merg Bucureşti-Ploiesti-Brasov!..

                    Comment


                    • sa nu-ti iei masina alba sau galbena. n-o mai revinzi usor.

                      nu ma refer desigur la masini de peste 50.000 de euro
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • Oare sa fie o problema la masini de pana-n 3000 culoarea?
                        Galben ok, ca e hidoasa.
                        Dar alba nu vad de ce nu s-ar vinde.
                        Sau poate nu stiu, dar zic si eu

                        Comment


                        • Alba imi place....aia din bv e super.....daca lasa la pret la 2800 o iau(daca mai e), daca nu tot o iau....

                          Comment


                          • si alba si din bv

                            in brasov taxiurile is albe...
                            ps:majoritatea de pe taxi , scoala de soferi , firme de curierat sau de paza is albe... in plus se vede rugina pe ea de la o posta si la logan o s-o vezi ...

                            defapt de ce-s eu gica contra ? s-o stapanesti sanatos !
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • Costi a adus argumente bune
                              Eu n-am stiut ca sunt si taxiuri albe...

                              Deci alb si Bv, nu prea.

                              Comment


                              • nu a fost taxi ! "DUBA TRANSPORT BRASOV 0744294708" google-it !
                                o/____\o
                                (i)
                                .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google