Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oricum cere! Oricum nu am incredere ca sunt reali, oricati ar spune! Cand cumperi asa ceva trebuie sa ai pe dreapta macar 1000 de euro pentru eventuale neplaceri!

    Comment


    • http://cautare.mobile.ro/automobile-...06&tabNumber=1 daca tot vine caldura
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Spatele ala face toti banii.

        Concurenta:
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        Comment


        • cu siguranta are doar 88.000km, a fost a unui pensionar care mergea doar la piata si duminica la biserica, cu ea
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • vorba lu` fratemiu, lu tigra aia parca i-ai da la buci
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Originally posted by kubala7 View Post
              cu siguranta are doar 88.000km, a fost a unui pensionar care mergea doar la piata si duminica la biserica, cu ea
              Si acolo se intalnea cu pensionarul ala cu Tigra.
              A4 cabrio are un tip care sta la un bloc de langa mine. E o masinuta ok.

              Comment


              • mda, pe cuvant ca parca ai tine-o de stopuri si ai pulsa usor asa, capra stand
                numai vagabonzi

                nea k : mi-ar placea un audi d-ala sa-i rupi catalizatorul pe autostrada ...
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • De ce, curbe nu ştii să iei?
                  Tigra aia din spate e horror, maşină de femei.
                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                  http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                  Comment


                  • Cost mic, masina pare buna si intretinuta:

                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Comment


                    • Tigra aia e o masina pe care as da-o cadou unei pitipoance la care am bucurii, altfel nu-i gasesc utilitatea
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • @ cezar - Inmatriculata fara taxa.

                        Romania, Bucuresti (jud. Arges) , numere de vrancea
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Am fost contactat pe forumul alternativ de un tip:

                          [QUOTE]Salut, am vazut pe forum ca esti in cautarea unei masini,
                          Iti pot recomanda masina mea !

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          Masina are doua elemente revopsite: bara fata pana pe la jumatate si doar bandoul de pe bara spate! bara fata am atinso eu si la bara spate m-a atins cineva la kaufland in parcare. elemetele au fost revopsite intrucat nu era nevoie de schimbarea lor. totul este original pe masina.
                          Daca mai ai nevoie de info cu placere.
                          Te salut.
                          Da taxa a fost platita la momentul respectiv am si chitanta de atunci.
                          Referitor la motor problema este la cele in 5 trepte de viteza si 80-85 de cai.
                          Insa la motorul de 106 cai si 6 trepte de viteza nu am auzit pe nimeni sa aiba probleme!!!
                          Este injectie siemens, sunt cele mai reusite, te poti interesa oriunde.
                          Cautand pe forum ce gasesc: LINK (incepe cu dacia...)

                          In 2010 masina avea 105k, pe autovit are acum 78k.

                          A mers mult cu spatele in ultmii 3 ani!
                          Last edited by kissfm; 16 April 2013, 21:36.

                          Comment


                          • nu merge link-ul. se mai intampla sa gasesti si d'astia. daca observi , in anunt nu a pus poze cu volan / pedale si e adevarat ca la injectie siemens nu au fost probleme.
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • Sunt probleme si la injectia Siemens.
                              Stai linistit cu Megane SH ca s-ar putea sa-ti frangi mainile de ciuda.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Ti-am scris clar mai sus "forumul alternativ" si "incepe cu dacia".

                                Mai mult decat atat cred ca n-are nevoie nici Mihai Nebunu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google