Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Niki View Post
    ...si mai putin dotat decat "aia".

    Ia zi, de ce Logan nou si nu Golf SH?
    ce legatura are loganu nou in discutia asta ?
    Iar la partea cu dotarile, cu ce ma incalzeste ca are enspe mii de senzori de ploaie si lumina, care de la un timp se strica (asa e la masinile frantuzesti) si costa o caruta de bani. Cu cat mai putini senzori si chestii sofisticate, cu atat mai bine.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Se strica senzorii la masinile frantuzesti? Ai ceva argumente, sau vorbesti din auzite?
      Asa zic si eu ca "teddy" se strica stand... nu ca n-ar fi asa.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • @kubala: nu se strica asa cum crede poporul. De fapt e bine ca se crede asta, pt ca poti lua o masina foarte buna la un pret modic

        Comment


        • Originally posted by mr.K View Post
          Are un prieten de-al meu masina ca asta adusa de el din DE, acelasi an, acelasi motor, diferenta e ca are 200.000 km aproape.
          http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

          Comment


          • Are un prieten de-al meu masina ca asta adusa de el din DE, acelasi an, acelasi motor, diferenta e ca are 200.000 km aproape.
            Cel mai probabil ca si ala din link are aproximativ 200k.

            Comment


            • http://www.autovit.ro/volkswagen-polo-C29137976.html asta merita
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • Numai Dacia avea la 1.4 55CP. Ma rog, asta are 60CP. Din 2001 cred ca multi au sarit gardul, or mai fi ramas fo' 45.
                kubala, de curiozitate, ce inaltime ai de iti plac astea "mici"?

                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                Va provoc sa gasiti o masina cu vopseaua mai luciosa decat o are cea din link.
                Last edited by mr.K; 14 May 2013, 15:59.

                Comment


                • Ce dreaq puneti link-uri cu toate CATARACTELE? Puneti masini!
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • da o din-asta vrea cineva ?

                    @darkside te rog sa ne scuzi ca noi nu ne permitem BMW-uri de 30.000euro, nu toti avem genti de bani, si ne orientam pe ceva ce consuma putin, e ultima data, nu se mai repeta... O sa mai postez cand castig la loto, sa imi permit si eu MASINA.
                    Attached Files
                    Last edited by kubala7; 14 May 2013, 16:03.
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • Ahahahhaha

                      De la VW, asta mai aduce a masina, cat de cat.
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                      A doua are si taxa de mediu platita.

                      Comment


                      • Urate cu crengi vw golf 5, chiar daca-i gti. Sigur gasesti in 10k ceva mai frumos si cu cai...
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Asta e buna ?
                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                          Comment


                          • Sau mai mult...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Costi-bc View Post
                              Urate cu crengi vw golf 5, chiar daca-i gti. Sigur gasesti in 10k ceva mai frumos si cu cai...
                              urate fata de ce ? logan sau clio symbol ?
                              ca nu-ti plac tie e altceva...
                              si mai "cu cai" decat aia nu ai ce sa gasesti la banii astia.
                              aia de covasna chiar arata bine..

                              Comment


                              • Mie imi face cu ochiul asta: http://www.autovit.ro/opel-astra-C28989257.html

                                Se repara usor, dar imi pune un semn de intrebare kilometrajul... 043142 ?! De ce o aparea 0 ala in fata ?!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google