Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va salut,

    Ce sanse am sa gasesc un preferance din 2007-2008 sub 80000 km si intretinut?

    Comment


    • Sanse mari. Eu am ABS +(Preferance cu ABS) din 2007, am doar 45000 km si zic eu este destul de intretinut. Cumnata-meu la fel, doar vreo 2-3000 km in plus. Bine, eu nu-l vand dar ca idee ceea ce cauti nu-i chiar greu de gasit.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        alternativa foarte buna a unui logan sh fie el si an foarte nou
        daca as fi acum in situatia de a lua o masina sh cred ca audiul ala ar fi castigator, cu o investitie minima ai o masina foarte rezistenta
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • Ce parere aveti de asta?
          Am avut un accident si am nevoie de o caroserie. As prefera sa cumpar un benzinar, chiar si fara motor, dar sunt greu de gasit benzinare defecte...
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
          sigpic

          Comment


          • Cred c-ar fi ok. Tinichigeria se poate rezolva relativ simplu, oricum tu o vei revopsi. Bine ar fi sa aiba toate elementele de caroserie, originale, fiind mai bune d.p.d.v. calitativ fata de aftermarket.
            Partea buna e ca mai poti vinde ce iti ramane de pe ea, astfel micsorand costurile.
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Niki: Pot vinde ce imi ramane de pe ambele(a mea e "intreaga" in proportie de 70-75%), dar nu stiu cat e de simplu, legal vorbind, sa pun un motor pe benzina pe una care a fost echipata cu unul diesel.
              sigpic

              Comment


              • Eu am laureate 1.4 din 2005 si am prinderile pentru insonorizantul de diesel prezente pe caroserie la motor.

                Comment


                • e logic sa le ai, toate capotele au. Sau crezi ca se fac separat elemente de caroserie pentru fiecare motorizare/varianta de echipare ?

                  Comment


                  • @madhorsefuzzy: De asta imi era frica...daca puneam motorul si nu aveam prinderile pentru insonorizant...
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Aaaaaaaaaaaam inteles. Cu asta nu te pot ajuta.

                      Nu stiu cata forta iti trebuie sa aplici stampila pe hartii.

                      Comment


                      • Originally posted by alexgrasu View Post
                        Niki: Pot vinde ce imi ramane de pe ambele(a mea e "intreaga" in proportie de 70-75%), dar nu stiu cat e de simplu, legal vorbind, sa pun un motor pe benzina pe una care a fost echipata cu unul diesel.
                        tocmai a facut asta skandal, da-i un pm si intreaba-l
                        sigpic

                        Comment


                        • Stiu de Skandal. Tot ce pot sa spun, aici, e ca am vorbit cu el dar nu m-a lamurit
                          sigpic

                          Comment


                          • Intreb aici,sper ca nu sunt chiar pe langa..Am sunat la unul din dealerii Dacia din B si i am intrebat cat mi-ar oferi pe un logan ambiance din 2009 cu 13000km 1,2 160000 v A spus un nene ca 3000 Euro..Nu i cam mare suma oferita?Cred ca daca ma duc la fata locului scade la 2500
                            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                            Comment


                            • cam aia e valoarea ei e pretul corect
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Daca i 3000 e ok.Si pe skoda 1 cu 38.000 km mi-au oferit la Weltauto 6500 euro.Astia-s un pic mai hoti..
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google