Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ROY View Post
    Am vazut acest Subaru live, deci se aude criminal evacuarea, si arata chiar foarte bine.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      O fi concurent direct cu Logan 2?

      Ce bord!
      e intr-um mare fel toata masina. "design italian" si ai spus totul.
      cred ca e putin peste logan2 ca are comenzi pe vilan.

      Originally posted by djxhouse View Post
      sunt curios cate zeci de litri ia la suta de km.
      Last edited by B997NDL; 16 May 2013, 13:05. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Arta .....
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        Comment


        • daca iti place... mie mi se pare ca e facuta de chinezi dupa design. parca e ssangyong.

          Comment


          • Originally posted by B997NDL View Post
            sunt curios cate zeci de litri ia la suta de km.
            15 in oras, 7-8 exterior... totusi e doar un V6 pe o caroserie de 1600kg, nu e cine stie ce, sa consume asa mult.
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • Cum vi se pare?
              Cred ca mai are ceva forta in ea..

              Comment


              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                Un model VW care nu arata atat de banal precum celelalte din gama si cu un interior foarte placut.

                *incercati sa evitati pe cat posibil, sa cititi descrierea facuta de samsar.
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Ce vorbesti mai nene, e misto masina dar
                  1 n-as da atatia bani pe un sh, oricum bagi bani in ea macar sa fie ieftina
                  2 daca are si asta fiabilitatea passatului ... cu injectoare si pompe de motorina schimbate ca pe ciorapi imbibati in muci (vorba sherpariei) nu merita atatia bani
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • Zvonistica spune ca motoarele 2.0 tdi 170CP au mai putine bube.
                    In rest, fain CC-ul.

                    Daca masina se vinde la mai putin de 50% din pretul initial, dupa 3 ani de zile, asta da depreciere.
                    Last edited by mr.K; 20 May 2013, 15:21. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      adevarul ie ca masina a fost misto la vremea iei, si inca ieste o varianta de luat in calcul in cazul in care vrei un harb sa cari cartofi cu ia
                      plus ca ie misto ca ie adusa de iel din belgia ...
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • @sam , aia ie tunarita, ie da' show, nu poti sa cari cartofi cu ia... totusi.
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • MASINA IE FULL FULL ....

                          Din pacate e Euro 3 si la 2000 cc te indoaie si intretaie timbrul de mediu, daca nu o sa mai poti circula cu numere de Bulgarica.
                          TAXA DE MEDIU A FOST PLATITA
                          Cica a fost platita, dar are numere de Bulgaria.

                          In rest, o masina ok, ii da ceata din orice pozitie oricarui Logan 1.5 dci nou.

                          Comment


                          • Doar ca pe langa motorina mai consuma si ulei

                            P.S acum am vazut, 100cp , nu e ceva avion...
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • hai ma nea k, cum sa-i dea ceata ?
                              pai in aia n-am curaj sa merg nici cu 110 la ora ca io stiu cum reactioneaza cand calc frana mai sanatos ca sa ma opresc ?
                              aia noua a costat peste douajdamii de dolari pe vremea aia, deci dublul loganului nou, daca ar fi sa zicem
                              vorba lu` asta micu, faci plinul de motorina si de ulei in acelasi timp
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Am una la munca, un fel de masina de schimb pentru cine o are blocata pe aia de baza in service.
                                600k la bord si nu consuma ulei. Doar niste probleme cu turbina, care cupla cand voia ea. A fost problema electrica.

                                pai in aia n-am curaj sa merg nici cu 110 la ora ca io stiu cum reactioneaza cand calc frana mai sanatos ca sa ma opresc ?
                                Cu una ca asta faceam Iasi-Bucuresti-Iasi. Unde se putea ii dadeam 170/h. Mai mare galagie e intr-un Logan benzinar la 120/h decat era in aia la 170/h. Iar franele tin destul de bine.

                                Pai la Logan cand treci de 140/h, strangi bine din posterior, daca bate vantul in diagonala.
                                Last edited by mr.K; 21 May 2013, 14:03.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google