Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.


    Masina din anunt este fosta mea masina, pe care am vandut-o acum 2 saptamani omului ce o vinde din nou
    Eu am pus-o pe internet cu 8500 lei si am vandut-o pe 7500 lei(am obtinut destul de bine, zic eu). In targ duminica trecuta el cerea 10900 lei, acum vad ca a lasat-o la 9800. Intre timp se pare ca a mai intinerit-o cu un an, i-a pus ABS, acum are 155000 km, la mine avea 169500(cam pe acolo), i-a pus tipsul ala extrem de urat la evacuare, protectiile de la aripi si aparatorile de noroi si a umplut-o de silicon pe plastice(arata hidos in realitate). Mai scrie ca are VOPSEA ORIGINALA, de fapt masina a fost revopsita de mine integral acum 2 ani, si tot el afirma ca este vopsita prost si ca trebuie sa o polisheze. Nu a polishat-o, m-am uitat atent duminica la ea si inca are hologramele pe care le avea cand era la mine

    Comment


    • Fa-o reclamație la olx, sa vezi cum îl baneaza

      Comment


      • Degeaba, am vorbit mai devreme cu el si l-a vandut deja Si eu primeam mesaje ca sunt nebun sa cer 8000-8500 pe el....

        Comment


        • Mda, el a dat kilometrajul înapoi, a mai pus abs pe el și a găsit un gura casca .

          Comment


          • Baiatul de la care am luat jantele mi-a spus sa ne ferim de masinile sh luate din judetul Arges. In judet sunt firme foarte bune pe reparatii, iau masini lovite in toate felurile, le repara si le vand ca fiind "in stare impecabila". Nici nu se observa ca au fost schimbate anumite parti ale masinii. Ce mi-a povestit ma face sa reconsider piata auto sh si cand o fi sa imi iau alta masina, achizitia uneia noi va fi luata in considerare foarte serios, chit ca la aceiasi bani as putea lua ceva sh mai bun si care sa nu fi suferit daune majore.

            Comment


            • Interesanta masina..mai interesant ar fi daca se paote inmatricula ca si masina de epoca, pentru ca altfel da cu virgula MOTORASUL acela..
              Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

              Comment


              • Ce epoca bosse ?



                adica ia-ti gandul , sau daca-ti permiti benzina fa-o bulgaroaica.
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment




                • DSG dar in poze e manuala. Te`n fluier de samsar obosit!
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Ii punem DSG, bo$$!

                    Comment


                    • Meganul face toti banii, cred ca e vreo piesa rara de la turci..sau cine stie ce mai intra in pret, poate lasa si jantele de aliaj..
                      Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.


                      Iar la Adventador, pacat ca are doar doua locuri, plus ca are cam multi km intr-un an..
                      Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                      Comment


                      • Originally posted by jonnie007 View Post
                        https://www.autovit.ro/anunt/skoda-o...tml#b1aa08c4c2

                        DSG dar in poze e manuala. Te`n fluier de samsar obosit!
                        vorbesti de prima de pe pagina ? breakul ? aia e chiar automata, daca te uiti bine.

                        Comment


                        • "Ne pare rau, dar anuntul nu mai este disponibil
                          Poti gasi anunturi similare din aceeasi categorie"

                          cre'ca a pacalit un fraer'
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • Ofertele S-h De Pe Autovit

                            Originally posted by B997NDL View Post
                            vorbesti de prima de pe pagina ? breakul ? aia e chiar automata, daca te uiti bine.

                            Au ametit pozele. Intre timp vad ca a disparut anuntu'.
                            O fi gasit o gasca...

                            Ma uitam la asta: https://m.mobile.de/auto-inserat/sko...6.html?ref=srp

                            Pare ok...daca era un 2013 era si mai bine.
                            Niste comenzi pe volan ar fi prins bine, eventual si un Bolero/Amundsen.
                            Last edited by jonnie007; 25 April 2017, 00:04.
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Originally posted by vali2008 View Post
                              Meganul face toti banii, cred ca e vreo piesa rara de la turci..sau cine stie ce mai intra in pret, poate lasa si jantele de aliaj..
                              Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.


                              Iar la Adventador, pacat ca are doar doua locuri, plus ca are cam multi km intr-un an..
                              https://www.olx.ro/oferta/vand-lambo...4-ID8pxul.html
                              ala cu megane-ul ori a gresit moneda , ori un zero. cel mai probabil daca-i dai 6000 de lei ti-o da cu plinu facut.
                              la aventator ai gresit tu ca te-ai uitat la imobiliare , nu la auto. oricum nu are nici o legatura nici cu auto nici cu imobiliarele , dar nu era rubrica de avioane, deci greseala e pardonabila
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment




                              • Am fost ieri de am vazut masina cu un prieten. Masina arata ff bine in poze...dar la fata locului este julita si lovita peste tot. Are si rugina destul de mare sub prag la usa fata.
                                Km sunt reali dar masina este o cazatura. Martor airbag apris dar cred ca este la pambliga din volan...este boala lor. In rest interiorul era ok...dar maneta de la frana de mana nu statea sus.
                                Mai mult de 3000 euro nu face.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google