Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Motorul ala nu mai e cu probleme
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Adica cum, reprezentanta Audi iti spunea ca are 125 de mii?

      Comment


      • Cheile la randul lor pot fi rescrise si ele .
        Asa ca, sa fii sigur te inarmezi cu VIN, cheie , daca are carte service , te uiti dupa adresa alora de pe stampila si vezi pe unde a umblat.

        Dupa mine, sfant este cand te duci cu VIN-ul masinii si iti spune ala ceva, da domne, a fost in reprezentanta cutare la cutare numar de kilometri.

        Spre exemplu, m-am luat dupa cartea unuia, imi trimisese poze, masina de Cluj, ma da' frumoasaaa, pfff, 3d navi...in fine.
        Il rog, bai nu ma pacali, te rog eu, nu ma face sa bat drumu' pana acolo, el nu domneeeee. Zic bine trimite-mi poze cu seria pe masina, cu capota ridicata sa-i vad abdtipildele de la faruri si cu cartea service cu stampilele.

        Concluzie: ultimele 3 revizii erau facute asa, una in Germania, una in Elvetia, una in Olanda . Trage tu concluzia.

        De ce am bolduit (seria pe masina), atentie sa vezi practica ce fac.
        Vorbesti cu el la telefon, iti da seria verbal, iti zice da domne vino s-o vezi...Mare atentie, verificati sa bata cifrele de la VIN cu ce v-a spus el la telefon.
        Cica "baietii" astia de prin Alba/Turda/Tarnaveni/Blaj mai fac chestiuni d-astea. Tu te duci acolo, esti in euforia aia maxima , si ajungi sa-ti dai seama ca de fapt dupa ce el ti-a spus o serie cu care ai verificat la reprezentanta, tu ai alta pe masina.

        In fine....
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          http://www.autovit.ro/audi-a4-C30406857.html

          Asta sa fie pretul pietei pentru modelul asta? Nu-mi place motorizarea, daca era macar 1.9...
          da! kilometri de la dublu in sus! in Germanica se alearga audi nu gluma! +cine stie ce evenimente a mai avut!
          Keep walking...

          Comment


          • Cati n-or spune asa si la a mea, cu toate ca are 191.000 reali
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • se poate si asa Dark, si eu am avut masina din 2006 cu 167.000 reali...dar aia de sus e de samsar all day long!
              Keep walking...

              Comment


              • Originally posted by darksid3 View Post
                Cati n-or spune asa si la a mea, cu toate ca are 191.000 reali
                La tine nu e cazul. Daca e vorba despre tine, atunci vorbim despre oportunitate.
                Asta trebuie cautat.

                Vezi la fulguletz, 41.000 avea ieri in cap la megane, 2009, stii ce i-am spus?
                Zic, bai, daca vrei s-o vinzi, tu trebuie sa-i dai inainte ca nu te crede nici dracu!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Ahahahahahahahahah! Asa cunosc un Peugeot 207 Hdi, din 2007, cu nici 40.000 km la bord, REALI!
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Are taxa platita la megane, fiind 2009? Daca nu are mai bine ii pune foc!

                    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                    Comment


                    • Originally posted by PCH View Post
                      http://www.autovit.ro/audi-a4-C30406857.html

                      Asta sa fie pretul pietei pentru modelul asta? Nu-mi place motorizarea, daca era macar 1.9...
                      De fapt pretul este in jurul a 14.000.
                      Masina asta se cumpara cu 9000-10.000. Lasa ca fac eu un printscreen cu preturile pentru astfel de masini impreuna cu rulajul aferent, date gasite pe site-uri de licitatii.

                      Comment


                      • Colegul meu de birou are un Megane din 2010, face doar naveta la servici cu el si are 18000 de km la bord.( masina luata de noua de el). Daca vrea sa o vanda credeti ca o sa il creada cineva?
                        sigpic

                        Comment


                        • Da, o sa il creada, o masina isi arata nr de km nu doar prin afisajul la bord.
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • O masina la vreo 45.000 km sau sub si nu mai veche de vreo 4-5 ani ar cam trebui sa aiba cauciucurile din fabrica...
                            http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                            Comment


                            • Originally posted by rudy_grf View Post
                              Colegul meu de birou are un Megane din 2010, face doar naveta la servici cu el si are 18000 de km la bord.( masina luata de noua de el). Daca vrea sa o vanda credeti ca o sa il creada cineva?
                              Stimabile, noi vorbim de tari unde exista autostrazi iar media zilnica este de 200-400 km.
                              Nu de Romania.
                              Oricum, eu as alege una de 250.000 km in detrimentul uneia de 100.000 de Romania.

                              Comment


                              • cum vi se pare octavia 2, 2011, 1.6 tdi cr 105 cp, 35.000km,dotari slava domnului, 11.000 eur? kilometri si daca a avut accident pot verifica la sigur...adica nu e loc de manareala! masina nu e din Ro!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google