Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca o iei dai o bere

    e 2. 2i DETC adica benzina si in anunt scrie diesel ...

    scuze e diesel. m-a bagat in ceata i-ul ala micut ...
    Last edited by Costi-bc; 24 September 2013, 16:31.
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • Vad ca n-are niciun numar de telefon afisat, ca l-as fi sunat.

      Ori e greseala, fiind anunt incomplet, ori vreo teapa...
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • e vrajeala...anuntu` nu e pe bani...mai sunt de astia care baga anunturi ca sa coboare/urce preturile!
        Keep walking...

        Comment


        • http://www.autovit.ro/ford-fiesta-C30242355.html Frumoase astea Cam scumpe... E cumva vreo diferenta de nuanta intre usa stanga fata si cea spate ? sau mi se pare ? cred ca a fost lovita.
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • Pai concurenta ei ce preturi are?
            Mie nu imi plac in general masinile din clasele mici...

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

            Comment


            • Originally posted by kubala7 View Post
              http://www.autovit.ro/ford-fiesta-C30242355.html Frumoase astea Cam scumpe... E cumva vreo diferenta de nuanta intre usa stanga fata si cea spate ? sau mi se pare ? cred ca a fost lovita.
              pe partea stanga nu? parca e o diferenta de nuanta! oricum masina e adusa de afara si el o vinde...deci si-a pus si el ceva + manareala de rigoare!
              Keep walking...

              Comment


              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                "cel mai obtionat.....

                si asta i full,fara piele,trapa etc
                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                Comment


                • http://www.autovit.ro/dacia-logan-C30714758.html , relativ interesanta daca nu tii la kilometri cand cumperi o masina .Dar nu are nimic specificat in legatura cu taxa.

                  Comment


                  • Daca nu cumva a achizitionat-o in 2013 ca sa plateasca el taxa, masina fiind din 2005, taxa nu e platita.

                    Comment


                    • Originally posted by Nimeni View Post
                      http://www.autovit.ro/dacia-logan-C30714758.html , relativ interesanta daca nu tii la kilometri cand cumperi o masina .Dar nu are nimic specificat in legatura cu taxa.
                      Ce e interesant la cazanul asta? Anul de fabricație, cei 200.000 km? Taxa de înmatriculare? Găsești Logan mai bun la preț asemănător!

                      Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                      Comment


                      • Rulaj:
                        290,000 km
                        Combustibil:
                        benzina+GPL
                        Motor:
                        1390 cm³ (Putere 75 CP / 55 kW)

                        bag mana-n foc ca a fost taxi , scoala de soferi , sau pe firma si poate nici km nu-s reali.

                        stii cate incep sa cada in km aia sau imediat dupa ce-o cumperi ? taxa neplatita , tabla varza , motor la fel , restul inclusiv cutie , accesorii , caseta de directie , lonjeroane , usi , etc cum vrea Dumnezeu ...
                        faruri schimbate , lufturi "la greu" si in fata si in spate , scaunele fata diferite , schimbator schimbat , volan imbracat , pedale inlocuite ... asa dintr-o privire.

                        Trebuie sa fii "plecat" sa o cumperi , sau macar sa te duci s-o vezi . Sau poate va place ciuningul ...


                        A mea la 273.000 km arata mult mult mai bine stock , fara sa ma laud ca n-o vand.
                        Last edited by Costi-bc; 30 September 2013, 02:43.
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • PCH eu cand merg cu masina , nu merg cu numarul de kilometrii pe care ii are sau cu anul de fabricatie . La o prima vedere mi s-a parut interesanta masina . Mergeam pe urmatoarea idee , ce taximetrist/instructor auto cumpara un logan sa il foloseasca pentru taxi/scoala si ii face "ciuning"...
                          Samsar sa fii , trebuie sa fii prost sa investesti intr-o masina si sa iesi in pierdere.Ciuningul inseamna bani care nu ii mai recuperezi....
                          Daca mecanic masina nu are probleme , de tabla pot sa spun ca e "cancan" . A mea e 2009 si are rugina de la mama ei ' . Ce poate sa ma sperie la un 2005 ? Aripile spate ? Usile ? Capota ? Podeaua , pragurile ?
                          Deja sunt care s-au apucat de reparatii la logan , pe partea de tinichigerie , cum faceam odata la 1310 (cu taiat/antifon/grund etc... ) , asa ca tabla de romania nu mai este o surpriza .
                          La 1900 imi iau Pemfeu e36/e34 , nu trebuie sa iau neaparat GoLogan.

                          Comment


                          • Originally posted by Nimeni View Post
                            PCH eu cand merg cu masina , nu merg cu numarul de kilometrii pe care ii are sau cu anul de fabricatie
                            Interesanta logica...

                            Comment


                            • Este gresita logica ? Masina ma duce din A in B. Atat timp cat tehnic/optic este in regula , nu ma intereseaza ca este din 45' toamna . Merg cu masina , nu cu anul ei de fabricatie sau cu kilometrii pe care ii are .

                              Comment


                              • Si cand incepi sa bagi bani in mentenanta ei ?
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google