Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • un prieten foarte bun cauta logan sau ceva asemanator (in 4 usi sau breack) din 2010 sau mai nou benzina sau benzina si gpl (fara diesel).
    optiunile nu sunt foarte importante , la fel si nr kilometrilor atat timp cat masina e in mintile ei. daca e galbena e un avantaj pt ca o baga la taxi.
    pretul in jurul a 3000 de euro (cu taxa cu tot). stiti ceva ?
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • ce ziceti bajeti ?
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


      PS : nea K, sa nu vii acum ca mai bine un logan2 ...
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • nu m-ar mira sa nu fie de provenienta Ro. astia au inceput sa minta si la asa ceva! mizeaza ca te imbarliga la fata locului!
        si e si samsar!
        Last edited by jonnie007; 10 July 2014, 19:21.
        Keep walking...

        Comment


        • Originally posted by 827sam View Post
          ce ziceti bajeti ?
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


          PS : nea K, sa nu vii acum ca mai bine un logan2 ...
          Ahahaha, Seat Toledo mai bine, nu Logan 2.


          Un A3 e de preferat oricand unui Golf, eu am comparat emipiric tabla, finisajele, A3-ul e peste Golf, doar ca romanii se feresc de Audi pentru ca au auzit ei ca masinile premium au piese scumpe, nu ca alea de Golf, care-s aproape gratis.
          Last edited by mr.K; 10 July 2014, 23:02.

          Comment


          • http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eatures=EXPORT Alternativa la Sandero 2 chel ?
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • O varianta la un lighean nou fie el si MCV http://www.autovit.ro/renault-laguna-C33678153.html.
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • Nu prea o vad varianta, motor de 2000, taxe si asigurari mari, consum mare, cutie automata, RENAULT, piese exagerat de scumpe... Asta nu prea e o varianta, da, este la pret, o iei, dar dupa aceea, greu o intretii, iar ca sa iti iei de la gura sa intretii o masina, doar sa vada vecinii ca tu ai masina de lux, mi se pare... ma rog, asta e parerea mea
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • e aranjata Laguna aia! nu face mai mult de 4-5000 gogonele
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Originally posted by kubala7 View Post
                    Nu prea o vad varianta, motor de 2000, taxe si asigurari mari, consum mare, cutie automata, RENAULT, piese exagerat de scumpe... Asta nu prea e o varianta, da, este la pret, o iei, dar dupa aceea, greu o intretii, iar ca sa iti iei de la gura sa intretii o masina, doar sa vada vecinii ca tu ai masina de lux, mi se pare... ma rog, asta e parerea mea
                    Ligheuna nu prea e premium indiferent cat se scresm fancezii.iIntretinerea la la lighean 16v 105cp nu e faoarte ieftina.Pentru 200 lei la revizie in plus ...cumperi si Bentley.Ponta ne asigura ca scad taxele...la motoare peste 1600cm cubi..Si ligheanul nu e Reanult cumva?Ti se par mici reviziile la reprezentanta?
                    Last edited by margelatu; 13 July 2014, 18:27.
                    Welcome to the Club, We Have Jackets !

                    Comment


                    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Originally posted by margelatu View Post
                        Ligheuna nu prea e premium indiferent cat se scresm fancezii.iIntretinerea la la lighean 16v 105cp nu e faoarte ieftina.Pentru 200 lei la revizie in plus ...cumperi si Bentley.Ponta ne asigura ca scad taxele...la motoare peste 1600cm cubi..Si ligheanul nu e Reanult cumva?Ti se par mici reviziile la reprezentanta?
                        Ce face?

                        Ştirile de ultimă oră, disponibile online. Mediafax.ro iti ofera ştiri interne si externe în timp real, ştiri politice, ştiri economice, mondene, sociale si din sport


                        Pentru proprietarii de maşini, impozitul va creşte de la 8 lei la 20 lei pentru fiecare 200 centimetri cubi în cazul autoturismelor cu motoare de până la 1.600 cm3 inclusiv şi de la 18 lei la 30 lei/200 cmc pentru maşinile cu o capacitate cilindrică cuprinsă între 1.601 cmc şi 2.000 cmc inclusiv.

                        Comment


                        • Sa il calce o masina mare pe ponta...
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Off topic":eram ironic vorbind de taxe.Nu te mai incalzeste cu nimic sa ai masina cu motor mic.Skoda la fel a cumparat un prieten din Bacau si la luat cu 6500 euro.Cam tot atatia km.
                            Welcome to the Club, We Have Jackets !

                            Comment


                            • Din ce an octavia ? 2011?

                              Leguma aia alba are 4 defecte vizibile in anunt (poate are si altele si nu se vad):
                              - km manariti
                              - an fabricatie manarit
                              - CO2 manarit
                              - cutie automata -> sunt cateva motoare 2.0 dci distruse din cauza combinatiei 2.0dci + cutie automata

                              In rest ... arata bine

                              L.E. Acum am vazut curtea samsarului in poze. Bine e firma, dar reteta e simpla: -100.000km la orice masina cumparata la licitatie din FR si B.
                              Deci Leguma are fix 176.450. Mai are 3550km pana la revizia de 180.000km.
                              Last edited by madhorsefuzzy; 14 July 2014, 08:50.

                              Comment


                              • http://www.autovit.ro/audi-a4-C32841359.html V-a convins?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google