Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tu ai impresia ca pe milionari (in euro) nu-i ustura ce ziceai ?!
    vezi cand scotea copos 4000 de lei din buzunar... poate de sarbatorile legale.
    sau patriciu... exceptie face becali la care banii erau de furat si se comporta ca orice tigan "de valoare".

    Comment


    • Originally posted by Drogas View Post
      ligheanul tau chel face 15 mii de euro si nu stiu eu ?
      eu sunt mai curios cine iti da tie vreun ban pe logan fara aer
      viseaza in continuare
      oho! ai fi mirat sa vezi ce repede il marit! e probata treaba!
      si iau si 3 haudi din 2001-2003. dar pe alea dreaq le mai vinde! doar la remat mai iau bani pe ele!
      Keep walking...

      Comment


      • Originally posted by 827sam View Post
        Ce an, 65 ? sau cum ?

        bre, deja cand ai un bmw mai spalat e pacat sa te mai murdaresti pe maini, te duci frumos la bmw si n-ar trebui sa te usture cwrw sa platesti o factura de 4000 lei pe un senzor si pe 6 litri de ulei ... din pacate 90% din cei care au bmw fac revizia la jonnie srl si-ti taie factura pe 67 de lei ....
        Unde il gasesc si eu pe jonnie srl asta?

        Comment


        • Originally posted by jonnie007 View Post
          oho! ai fi mirat sa vezi ce repede il marit! e probata treaba!
          si iau si 3 haudi din 2001-2003. dar pe alea dreaq le mai vinde! doar la remat mai iau bani pe ele!
          hai ca vorbim texte. un audi 2003 e peste un logan 2009, clar.

          Comment


          • e peste lighean...nu contest asta! dar tot troaca e!

            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            Audi A4 de vanzare pe auto.ro. Anunturi auto cu masini Audi A4 second hand.

            iau un a six si un patrar si am terminat balciu`! apoi vin si strig din toti rarunchii ca e prost Loganu! astea scoruri de Romanica...afara iei cu 1500-2500 dizelache...pe alese!
            Last edited by jonnie007; 15 July 2014, 23:48.
            Keep walking...

            Comment


            • alea costa atat fiindca mai dai o caciula de bani pe taxa de timbru.
              si nici asa nu iei. cel mult pe ala de doua mii si ceva.

              Comment


              • am scos in evidenta ca iei 2-3 haudi functionale cu banii de un logan chel! dar ulterior nu le mai vinzi decat pe bucati sau la fier vechi, ca nu le mai cumpara nici dreaq!
                taxa de timbru?! bulgaria tata! cine plateste taxa de mediu pt niste epave?!
                Keep walking...

                Comment


                • cu banii de un logan chel NOU... nu cu ce ai tu sau eu.

                  Comment


                  • pai are 2 luni ligheanu! e nou, nu?!

                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    imi place tractorasu` asta! dar ma gandesc ca e tango la o eventuala revanzare!
                    Keep walking...

                    Comment


                    • atunci, da. credeam ca e ph2.

                      Comment


                      • http://www.autovit.ro/skoda-superb-C33551369.html am doi vecini care si-au cumparat asa ceva.
                        Welcome to the Club, We Have Jackets !

                        Comment


                        • Am vazut Volvo V70R inmatrculat de bulgaria, impecabila masinuta, cred ca dupa 2004 modelul. Pana si alea noi o sa ajunga inmatriculate acolo?
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Degeaba! Daca nu-s pisicute 1.6 sau 1.8 nu ati facut nicio smecherie

                            Comment


                            • Originally posted by madhorsefuzzy View Post
                              Unde il gasesc si eu pe jonnie srl asta?
                              E colegu nostru care a postat inaintea ta.



                              @Jonii- tata, ce fumezi ? ca vreau si eu

                              Nu mai visa la avioane peste 2L ca tu nu ai bani sa treci strada dar esti mare si tare in fata tastaturii...

                              Iti dau un sfat : Vezi ca exista pe A4 motorul 3.0 V6, si quattro . Ai fi suprins cat de ieftine sunt masinile cu motoare 3.0 benzina in ziua de azi.
                              Cand mi-am cumparat 1.8 T, imi puteam cumpara un exemplar 3.0 si imi ramaneau 1000-1500 de EUR ...

                              Acum refa te rog calculele, i-a zi cate audi'uri 3.0 iti cumperi cand vinzi cotiga...

                              Oricum doar cineva de la tara care nu a avut masina sa puna botul la o logan fara AC...

                              PS Vezi ca ti-a mai atras atentia si NDL sa o lasi mai moale ...

                              Pentru joni, la pret de logan "chel line"


                              Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.



                              Nu e mare smecherie sa cumperi una, dupa aia incepe distractia.
                              Last edited by Drogas; 16 July 2014, 10:54. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Drogas atitudinea ta e sinistra! Eu ti-am demonstrat ca imi vand sareta si imi iau 3 cazane a4 fix cum detii si tu...sau ma rog...parintii tai! Daca tu o iei personal nu ma priveste!
                                io`s la al 3-lea lighean fara ac in ultimii 3 ani. toate 3 luate de noi! nu tin o masina de 20 de ani... inca 20 de ani, ca tine! esti jalnic sa te dai oval cu un a4 de pe timpul cand era Iliescu presedinte si sa circuli vara cu gume de iarna si invers. foloseste transportul in comun! A spus si banatu` Cezar un adevar in viata! mai bine cu un logan nou decat cu o treuca de 30 jde ani! Rad colegii de tine ca faci valuri cu o coaja din 2000!


                                Originally posted by margelatu View Post
                                http://www.autovit.ro/skoda-superb-C33551369.html am doi vecini care si-au cumparat asa ceva.
                                aduse de afara sau de noi? pareri ceva?
                                Last edited by jonnie007; 16 July 2014, 11:07.
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google