Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ligheanul tau chel face 15 mii de euro si nu stiu eu ?


    eu sunt mai curios cine iti da tie vreun ban pe logan fara aer

    viseaza in continuare

    Comment


    • Pe unul de 1,2 16v ambiance 2009 am luat 3000 de euro..
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • Originally posted by jonnie007 View Post
        imi vand si io` ligheanu si iau 3 bucati!
        trei bucati de sapun ? cu un lighean nu mai faci nici macar un botez. poate o zi de nastere.

        Originally posted by micutzu666 View Post
        Pe unul de 1,2 16v ambiance 2009 am luat 3000 de euro..
        e superbine. bine ca ai gasit f... omul. cred ca atat as lua eu pe dci laureate din 2009.
        Last edited by B997NDL; 15 July 2014, 20:23. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Originally posted by jonnie007 View Post
          Kojak vinde troaca si iti iei Haudi din 2001-2003! si apoi te dai rotund...ca na`!
          imi vand si io` ligheanu si iau 3 bucati!
          decat un gunoi d-ala din 2001-2003, mai bine dau cazanu' actual la remat, pun diferenta si iau alta dacie noo.

          asta nu inseamana ca nu mi-ar face cu ochii un haudi ca asta:

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


          Originally posted by B997NDL View Post
          trei bucati de sapun ?
          cred ca atat as lua eu pe dci laureate din 2009.
          e veche si a ta, nu mai iei 3000euro la ora asta.
          Last edited by Kojak; 15 July 2014, 20:29. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eatures=EXPORT asta oare o fi "in mintile lui" ?
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • kojak nu face prostia sa iei un audi din ala de care vreau eu..

              pe aici se poarta doar logan nou... iar vine jonnie ca isi vinde cotiga si ia vrei 3~4 bucati din alea sa aiba piese de rezerva.


              jonii nu vinde cotiga...dupa cu ce mai duci rosiile din camp la taraba?

              Comment


              • Originally posted by Drogas View Post
                kojak nu face prostia sa iei un audi din ala de care vreau eu..
                Pai cum bre, vrei d-ala, parca aveai aspiratii mai inalte, beamweuri seria 5...io-ti sugerasem chiar si 7.

                Bre m-ai inteles pe dos, si mie imi placa haudiurili, chiar f. mult, mai mult ca beamveurile (culmea, nu?), DAR decat sa-mi iau o minunatie d-asta de masina insa sa nu-mi pot permite piese si mentenanta de calitate premium, doar ce e mai bun ptr. masina aia...mai bine cu ceva mai slabut si s-o pot intretine ca la carte si nu ma refer aici la speta mea, adica ligheanu' din dotare.

                Comment


                • pai, la varsta ta, normal... doar n-o sa-ti placa bmw-urile. ai paslari pentru iarna ?
                  adicatelea, loganul e ceva mai "slabut" ?! scuze, m-am grabit sa fac "stouri" si n-am cetit.
                  si ce ai avea in cap la rubrica "ceva mai slabut" ?
                  Last edited by B997NDL; 15 July 2014, 21:23.

                  Comment


                  • ce-ti mai place mijtokareala...cu ceapa si usturoi
                    bre, am specificat, nu ma refer la speta mea

                    "mai slabut" e orice peste logan si sub haudi, sa zicem. o gama larga, dealtfel.

                    Comment


                    • daca vorbesti de un Exeo, da ,e ceva mai slabut decat un audi. o skoda cred ca e mult mai slabuta decat un audi. si... foarte mult mai slabuta decat un bmw.

                      Comment


                      • masina mea valoreaza 1500 euro la dezmembrari, 1000 euro pe piata si pentru mine e priceless

                        numai bmwuri visati bah, dar ,kojakane, ia spune-i tu cu ce bani ti-ai facut toata putea fata in raport cu cat te-ar fi costat la vreun treiar

                        loganul e slabut, dar eftin si destul de fiabil
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • bre samurayule , cu banii pe care i-am bagat in puntea fata si suspensii imi luam deja un treiar...d-ala de se plimba seara prin cartier "cu tobe", muzichie si biensur cu nr. de Ruse

                          de-aia am si specificat, io imi iau masina pe care sa o pot intretine cel putin decent, daca nu chiar exemplar...restu'-i kan-kan.

                          Comment


                          • Ce an, 65 ? sau cum ?

                            bre, deja cand ai un bmw mai spalat e pacat sa te mai murdaresti pe maini, te duci frumos la bmw si n-ar trebui sa te usture cwrw sa platesti o factura de 4000 lei pe un senzor si pe 6 litri de ulei ... din pacate 90% din cei care au bmw fac revizia la jonnie srl si-ti taie factura pe 67 de lei ....
                            Last edited by 827sam; 15 July 2014, 22:23.
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • ai vrea tu sa-ti permiti un bmw din '65.

                              Comment


                              • Originally posted by 827sam View Post
                                bre, deja cand ai un bmw mai spalat e pacat sa te mai murdaresti pe maini, te duci frumos la bmw si n-ar trebui sa te usture cwrw sa platesti o factura de 4000 lei pe un senzor si pe 6 litri de ulei ... din pacate 90% din cei care au bmw fac revizia la jonnie srl si-ti taie factura pe 67 de lei ....
                                Iata o gandire sanatoasa!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google