Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • V-am zis, din pct. meu de vedere, exterioru' ala impecabil mi se pare doubios.
    N-ai cum sa ai asa vopsea "proaspata" fara mici ciobituri de petricele la capota sau alte zgarieturi mici...daca circuli pe drumeagurile noastre, poa' sa fie si mama vopselii.
    Mie-mi pute a revopsire totala facuta de curand care poate ascunde (sau nu) orice, inclusiv o "totala"
    Sau e meseris fotografu', sau e rulata doar "pa extern".

    Comment


    • eu zic ca a fost trantita frontal urat de tot. bara fata nu bate la culoare cu restul caroseriei...volanu` in mod normal ar trebui sa fie imbracat in piele ca e model elegance...la pedale nu-mi bate faza lunga.

      Vad o gura de aer deasupra consolei centrale care e salata, la kilometri nu ma hazardez sa afirm ca nu ar fi reali, insa e la vanzare de la inceputulul anului si vad ca nu se da. Desi pretul e cu vreo 3-4000 de cabanosi sub medie.
      Garantia era de 2 ani in 2010...acum este de 4 ani.
      Last edited by jonnie007; 19 August 2014, 23:27.
      Keep walking...

      Comment


      • nedele, cum dracu sa fie metal, ce e dacie 1300, numa' acolo gaseai asa ceva, ambreiaju si frana "de metal", resing style

        Asta cu (,) culoarea care nu bate pe toatele elementele poate fi si din lumina, expunere etc. De multe ori se intampla asa la pozele de genu' asta.
        In afara de spoileru' fata care pare sa nu bata cu restu' caroseriei, asa mi se mai par si portierele din dreapta ca au diferente de nuante.
        Repet, poate fi o iluzie optica...sau nu.
        Last edited by Kojak; 19 August 2014, 23:30.

        Comment


        • Originally posted by B997NDL View Post
          eu cred ca are peste 400 de mii... paranoia la romani. daca era adusa din germania, se mai putea. romanu nu ia diesel pt jdemii de km pe an, ci pentru consum mai mic. banuiesc ca se pot verifica km. nici nu stiu daca a iesit din garantie, avand 4 ani...



          care cauciuc ?! aia are pedale de metal, din ce vad eu si nu sesizez vreo uzura asa de pronuntata.
          cred ca au pus astia cauciuc de protectie la dozele de bere, ca sa nu se sparga.
          Ce te face sa crezi ca masina este cumparata din Romania ?Firma asta din Constanta se ocupa de samsareala de mai mult de 5 ani...

          Comment


          • Corect, daca bagi nr. de telefon pe gugle apar la vanzare cu gramada de masini, inclusiv cu:
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            Comment


            • si ?! nu mai poate manca nimeni o paine ?! poate castiga doar vreo 500 eu. daca nu ies din tara, e f ok. trebuie neaparat sa fie dauna totala ?!
              n-am reusit niciodata sa inteleg cum de in romania n-a fost razboi civil, la cat ne uram unii pe altii.

              Comment


              • lasa mah ca alte popoare ie reci, neprimitori...nu ca noi "plini da viata".

                Comment


                • Pentru ca vad exagerat de multe, ma gandesc serios la una in genul asta, pentru a o folosi mai mult in oras.

                  Comment


                  • Am fost cu Seria 1, am condus, drept ca doar pt cativa km in oras, mie imi plac

                    http://olx.ro/oferta/de-vanzare-volk...l-ID2eaXT.html masina este in stare foarte buna... eu va garantez ca NU e !
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • Pai cum sa fie masina aia in stare buna?E de pe vremea lui Mihai Viteazul.La aia mai trebuie pus pe putin 100 mii km.Cred ca ia ulei precum un tanc T-34.distributia ?...pauza,bucsaraie?pauza ...faruri extramatuite ,etc.Oricum e pentru cunoscatori.
                      Welcome to the Club, We Have Jackets !

                      Comment


                      • Ala vrea 2600 de euro pe o masina antebelica si eu daca dau loganul care chiar e in stare buna nu iau peste 1500 de euro pe el sau cat o fi tichetu rabla ca n-are taxa platita. mama ei de lege.....
                        PCH, daca vrei masina mica, de oras, mai bine mini decat Seria 1. Aia mi se pare o greseala de masina de oras, la fel ca primele 2 generatii de A klasse (asta actuala e altceva totusi).

                        Originally posted by Nimeni View Post
                        2001 , euro 3 o sa o scoata astia de la rar , chiar daca la nemti are echivalent euro 4.Timbru e undeva la 1000 de oiro.
                        D4 la nemti e tot aia cu euro3.
                        Last edited by einstein1984; 20 August 2014, 08:49. Reason: Automerged Doublepost
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          Pentru ca vad exagerat de multe, ma gandesc serios la una in genul asta, pentru a o folosi mai mult in oras.

                          http://www.autoscout24.de/Details.as...671&asrc=st|as
                          Te complici aiurea .

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Astea sunt fara iDrive? Inca nu am vazut seria 1 cu iDrive!

                            Comment


                            • Seria 1 are iDrive doar ca este ca un monitor care iese din bord aproape de parbriz.
                              Attached Files
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • Poftim ce gogosi vindea in 2007 baiatu` ala din Constanta care vinde si skoda octavia 2 facelift break de pe pagina anterioara...
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google