Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La Gilau in targ s-au confoscat fo' 50 de masini, pe motiv ca nu se plateau taxe de catre firmele fantoma importatoare. Cred ca asta e doar inceputul, pica ea si samsareala asta evazionista. Cine mai vrea o rabla rasturnata de 3 ori, poa' sa si-o aduca singur din Jermanica sau de la cultivatorii de lalele, mai nou. Asa o sa se convinga toti ca buna si ieftina gasesti a naibii de greu.

    Comment


    • poate la Gilau. in bucuresti trebuie sa manance si baietii ceva.
      si nu ne trebuie buna, ci doar ieftina. o repari. e ca si cum ai cumpara-o in rate.

      Comment


      • Stie careva daca este reala treaba cu consumul de ulei la seria 3 (E90/E92, eventual facelift) dotat cu motor benzina 2.0 sau 2.5?
        Last edited by PCH; 8 November 2014, 22:43.

        Comment


        • Doar daca trebuiesc inlocuite simeringurile la supape. Al meu n-are nimic la 175.000 km.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Am inteles, multumesc!

            Comment


            • de asta ce parere avetri? http://www.autovit.ro/bmw-320-C34966182.html
              ma mai incanta si aceasta http://www.autovit.ro/audi-a5-C34924822.html

              Comment


              • Bimmerul arata foarte bine cu kitul M.

                Daca un samsar nu scrie asta, cred ca e un sacrilegiu.
                primul proprietar, fara accident, rulat (utilizat),
                Masina de Germania, numere de Germania, dar el e prim proprietar. Nici macar pe Romania nu apare primul in CIV, pentru simplu motiv ca nu are inca CIV.

                Comment


                • Audi A5 clar,are mai mult stil,si arata mai bine din orice unghi il privesti

                  Comment


                  • Imi place mai mult BMW-ul. Totusi, audi-ul e mai elegant.
                    Sa te uiti sa vezi si ce dimensiuni au rotile, pt ca va fi deranj cand le schimbi

                    Comment


                    • bmw "rulz". si paeca erati poniti pe VAG, ca fac masini proaste.
                      la bmw n-au fost probleme.

                      Comment


                      • Stie cineva cat consuma una de genu

                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                        Comment


                        • Suificent cat sa merite GPL, sau cat o laguna de 2 litri benzina (13-14 in oras, 7 pe afara sau mai bine in functie de cata talpa dai).
                          Masinile de elvetia sunt lmisto, au aia niste limite de viteza si politie de sunt mielusei. Numais a nu fi tractat ceva la dealurile lor, ca omora cutia automata.
                          Last edited by einstein1984; 13 November 2014, 14:41.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Cat un logan 1,6 16 v MCV,+ sau - o kila.Tind sa cred ca mai putin de 13 -14l in oras.Producatorul zice ca ia combinat 8,4l.
                            Last edited by margelatu; 13 November 2014, 14:47.
                            Welcome to the Club, We Have Jackets !

                            Comment


                            • Mda un 10 combinat ar fi ok,e interesanta..

                              Comment


                              • Una cu 2.0 turbo si totul devine mai interesant. Consumul, tot pe acolo, pretul e cu ~1000 de euro mai mare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google